reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Miss Świata 2021” w kanale TVP Kobieta

dodano: 2021-12-15 00:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Kobieta „Miss World” W nocy z czwartku na piątek, z 16 na 17 grudnia br. o godz. 1:00 w San Juan, stolicy Portoryko, odbędzie się 70. finał konkursu „Miss Świata” („Miss World”). O wygraną walczyć będzie ponad 100 najpiękniejszych kobiet świata. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, Miss Polonia 2019, która ma szansę na zdobycie korony dla najpiękniejszej kobiety świata. Wydarzenie to będzie transmitowane w Polsce wyłącznie na antenie kanału TVP Kobieta.

TVP Kobieta „Miss World”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W San Juan - stolicy Portoryko, ponad 100 najpiękniejszych kobiet świata będzie rywalizować o najstarszy tytuł wśród międzynarodowych konkursów piękności - tytuł „Miss Świata”. Polskę reprezentuje Karolina Bielawska, która w 2019 roku zdobyła tytuł „Miss Polonia” (więcej tutaj i tutaj). W nocy z czwartku na piątek, z 16 na 17 grudnia br. widzowie dowiedzą się, czy ma szansę przejąć koronę z rąk obecnej Miss Świata, Jamajki Toni-Ann Singh, najdłużej panującej Miss Świata, po tym, jak z powodu pandemii, 70. jubileuszowy konkurs został przeniesiony z 2020 na 2021 rok.

Tradycja konkursu sięga 1951 roku. Bierze w nim udział najliczniejsza grupa uczestniczek ze wszystkich konkursów piękności. Kandydatka do tytułu „Miss World” musi spełnić kilka warunków, oprócz wygranych wyborów miss lub wicemiss w swoim kraju, musi być panną, a w momencie gali finałowej, czyli nie może mieć mniej niż 16 i więcej niż 27 lat.

Według komentatorów i fanów konkursu, którzy śledzą jego etapy w mediach społecznościowych, Miss Polonia 2019 Karolina Bielawska ma duże szanse, by znaleźć się w finałowej piątce. Nasza reprezentantka ma 22 lata, pochodzi z Łodzi i jest studentką Politechniki Łódzkiej. Udziela się charytatywnie i społecznie. Uwielbia podróże. Podczas transmisji z największej hali sportowej w San Juan, podczas finałowego pokazu strojów narodowych oraz konkurencji tanecznej „Dances of the World”, Polka zaprezentuje się światowej publiczności w ludowym stroju z ziemi łowickiej i wykona tradycyjne tańce - kujawiaka oraz oberka (więcej tutaj i tutaj).
 
Ophély Mézino, Vanessa Ponce, Toni-Ann Singh i Suman Rao w konkursie „Miss World 2019”, foto: TVP
Ophély Mézino, Vanessa Ponce, Toni-Ann Singh i Suman Rao w konkursie „Miss World 2019”, foto: TVP


„Miss Świata 2021” - transmisja w nocy z czwartku na piątek, z 16 na 17 grudnia 2021 roku o godz. 1:00 w kanale TVP Kobieta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

279 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

679 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

49 zł Więcej...