reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-03-22 - 2023-03-23

Sport.pl z programem „Sport.pl Live”

dodano: 2021-12-15 03:56
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

gazeta.pl sport.pl „Sport.pl Live” W poniedziałki, od 13 grudnia br., w serwisie sport.pl i w portalu gazeta.pl (Agora), a także na kanałach Sport.pl na platformach YouTube i Twitch, premierowo o godz. 20:00 emitowany jest program „Sport.pl Live”. Gospodarzami formatu są m.in. Piotr Majchrzak, Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter i Kacper Sosnowski.

gazeta.pl sport.pl „Sport.pl Live”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, nadchodzący rok 2022 to kumulacja pasjonujących wydarzeń sportowych. Polacy będą rywalizować na najważniejszych arenach sportowych, począwszy od Turnieju Czterech Skoczni, przez zimowe igrzyska olimpijskie, baraże i wreszcie same mistrzostwa świata piłkarzy w Katarze. Dlatego gazeta.pl i sport.pl już teraz przygotowały nowy program „na żywo” - „Sport.pl Live”.

Program „Sport.pl Live” zadebiutował w poniedziałek, 13 grudnia br. o godzinie 20:00. Można go oglądać co tydzień na stronach głównych gazeta.pl i sport.pl, a także na kanałach Sport.pl na platformach YouTube i Twitch. Gospodarzami formatu są m.in. Piotr Majchrzak, Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter i Kacper Sosnowski.

- Od zawsze stawiamy na merytorykę - mówi Piotr Majchrzak, szef wideo premium Sport.pl i jeden z prowadzących program „Sport.pl Live”. - Chcemy mówić o sporcie w sposób oryginalny i bezkompromisowy, w naszym studiu będą pojawiały się najważniejsze osoby zajmujące się tą tematyką. Mamy doświadczonych i kreatywnych dziennikarzy, dlatego jestem przekonany, że nowy projekt - „Sport.pl Live”, pozwoli nam i widzom dobrze się przy tym bawić, bo często zapominamy, że sport to także rozrywka - dodaje.


W programie pojawią się rozmowy z gwiazdami polskiego sportu, analizy wydarzeń oraz felietony dziennikarzy sport.pl. Będzie w nim także miejsce na specjalny segment dla ekspertów, którzy razem z prowadzącymi program dziennikarzami opowiedzą widzom o wydarzeniach w sporcie i wokół niego. - Ciekawe jest przecież nie tylko to, co widać na sportowych arenach, ale również to, co można odkryć za kulisami. Rywalizacja, biznes, emocje - tego na pewno nie zabraknie w najnowszym programie sport.pl - zapowiadają twórcy „Sport.pl Live”.

Dodajmy, że pod nazwą „Sport.pl Live” funkcjonuje również aplikacja mobilna sport.pl (więcej tutaj).

Plan transmisji:

W poniedziałki
20:00 „Sport.pl Live” - magazyn, gazeta.pl i sport.pl


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...