reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Doładowania cykliczne w ofertach Play Na Kartę

dodano: 2021-12-15 06:40 | aktualizacja: 2021-12-15 10:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Groupe Iliad

Play plafon logo 2021 360px Operator sieci Play (P4, Groupe Iliad) wprowadza usługę doładowań cyklicznych. - To proste oraz wygodne rozwiązanie, które umożliwia automatyczne doładowanie w ramach ustalonych przez klienta reguł, wykonywane z jego karty płatniczej - czytamy w komunikacie. Konfiguracja usługi odbywa się za pomocą aplikacji Play24. Doładowania realizowane są automatycznie przez PayU.

Play


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Prosta konfiguracja

Konfiguracja usługi odbywa się za pomocą aplikacji Play24 (więcej tutaj). Wystarczy wybrać jedną z trzech opcji doładowania cyklicznego:

- raz w miesiącu - można wybrać konkretny, stały dzień oraz kwotę doładowania,
- kiedy konto traci ważność - wystarczy podać kwotę doładowania
- gdy odnawia się cykliczny pakiet/usługa - dzień przed odnowieniem konto zostanie doładowane kwotą równą cenie pakietu.

Doładowania realizowane są automatycznie przez PayU, a po każdorazowym doładowaniu klient jest informowany wiadomością SMS-ową zarówno w przypadku udanego doładowania, jak i nieudanej próby z powodu niewystarczających środków na koncie. W przypadku doładowań cyklicznych nie jest pobierana żadna prowizja, a 100 proc. kwoty doładowania trafia na konto.

Wygodny sposób korzystania z ofert na kartę

Jak zapewnia operator, raz skonfigurowana usługa działa automatycznie, dzięki czemu klienci nie muszą pamiętać o terminach ważności konta czy pakietu. Nie muszą się także martwić utratą dostępu do telefonu czy internetu z powodu braku środków na koncie, czy utraty jego ważności. W każdej chwili można także zmienić kwotę doładowania, jego reguły lub całkowicie wyłączyć usługę, co daje pełną swobodę wyboru.

Bonus po doładowaniu

Razem z nową metodą zasilenia konta operator wprowadza także nowy bonus dla osób, które doładują swój numer kwotą minimum 10 zł. Klienci korzystający z doładowań automatycznych w aplikacji Play24 otrzymają pakiet 10 GB za każdą taką transakcję. Osoby wybierające doładowanie jednorazowe w aplikacji Play24 lub przez stronę internetową play.pl otrzymają pakiet 5 GB. Bonusowe dane są ważne 5 dni. Promocja obowiązuje dla taryf Play Na Kartę, Formuła Play Na Kartę, Play Na Kartę Rok Ważności Konta i Play Na Kartę odNOWA i można z niej skorzystać do poniedziałku, 31 stycznia 2022 roku (więcej tutaj).
 
Proste i wygodne doładowania cykliczne w ofertach Play Na Kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad
Proste i wygodne doładowania cykliczne w ofertach Play Na Kartę. Na zdjęciu Barbara Kurdej-Szatan w kampanii reklamowej sieci Play, foto: Groupe Iliad


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Play


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...