reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-22 - 2022-01-23

Sport w polskiej TV 18.12.2021

dodano: 2021-12-16 20:23 | aktualizacja: 2021-12-28 20:28
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_3_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok. Transmisje live z Bundesligi tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

14:00 Tenis: Mubadala World Tennis Championships, Abu Zabi:
Mecz o 3. miejsce
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka, Klaudia Jans-Ignacik

16:00 Tenis: Mubadala World Tennis Championships, Abu Zabi:
Finał

Komentarz: Bartosz Ignacik, Tomasz Wiktorowski
 
CANAL+ 4K Ultra HD

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Cracovia
Komentarz: Piotr Laboga, Remigiusz Jezierski 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Wieszczycki

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Minneapolis:
David Morrell Jr. – Alantez Fox
Komentarz: Edward Durda, Janusz Pindera
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:  [mecz przełożony]
Aston Villa – Burnley FC 
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Kaczmarczyk

18:30 Piłka nożna: Premier League: 
Leeds United – Arsenal FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Piast Gliwice – Stal Mielec
Komentarz: Robert Skrzyński, Marcin Baszczyński 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Warta Poznań
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Śląsk Wrocław – Cracovia
Komentarz: Piotr Laboga, Remigiusz Jezierski 

20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Raków Częstochowa – Jagiellonia Białystok
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Family

15:30 Piłka nożna: Premier League: 
West Ham United – Norwich City [mecz przełożono]
Komentarz: Piotr Glamowski, Jarosław Koliński

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Detroit Pistons – Houston Rockets
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski
 
CANAL+ Now

10:00 Padel: WPT Madrid Master Final
1/2 finału kobiet
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański

12:00 Padel: WPT Madrid Master Final
1/2 finału mężczyzn
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański

16:00 Piłka nożna: Premier League: [mecz przełożony]
Aston Villa – Burnley FC 
Komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Kaczmarczyk

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Detroit Pistons – Houston Rockets
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Waldemar Kijanowski
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Atalanta Bergamo – AS Roma
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
FC Barcelona – Elche CF
Komentarz: Mateusz Święcicki, Marcin Gazda

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Sevilla FC – Atlético Madryt 
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eleven Sports 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda 

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Coventry City – Stoke City
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 3

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Middlesbrough FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:15 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Las Palmas – SD Eibar
Komentarz: Jakub Polkowski, Jakub Kręcidło 

21:30 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
Gil Vicente FC – Sporting CP
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula 
 
Eleven Sports 4

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Deportivo Alavés
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda 

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Bologna FC – Juventus FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Cagliari Calcio – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eurosport 1

09:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Konkurs skoków mężczyzn

10:25 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
Zjazd kobiet

11:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val Gardena:
Zjazd mężczyzn

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:45 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Bieg na 10 km mężczyzn

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

20:00 Snooker: World Grand Prix:
1/2 finału
 
Eurosport 2

11:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

13:50 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Alpe d'Huez:
Jazda po muldach podwójnych

15:15 Curling: Kwalifikacje Igrzysk Olimpijskich:
Zawody

19:00 Snowboard: Puchar Świata, Cortina d'Ampezzo:
Slalom gigant równoległy
 
FightBox

21:00 Sporty walki: Madness Cage Fighting 7:
Mateusz Wojtowicz – Filip Szostak

 
Golf Channel

19:30 Golf: PGA Tour, Orlando:
1. runda
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

11:20 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno:
Biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych
 
nSport+

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Villarreal CF
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Ćwiąkała 

18:15 Piłka nożna: LaLiga SmartBank: 
UD Las Palmas – SD Eibar
Komentarz: Michał Wszołek, Adrian Gątarek 

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga – Club Joventut Badalona
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport Premium 1

18:30 Piłka nożna: Coupe de France: 
Lille OSC – AJ Auxerre


 
Polsat Sport Premium 2

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
AZ Alkmaar – Willem II


 
Polsat Sport

13:00 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Asseco Resovia Rzeszów – Aluron CMC Warta Zawiercie

17:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
Grot Budowlani Łódź – #VolleyWrocław

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Jastrzębski Węgiel – Cerrad Enea Czarni Radom

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Derrick Lewis – Chris Daukaus
 
Polsat Sport Extra

10:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

15:00 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

16:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

20:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
 
Polsat Sport News

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Monobob mężczyzn
Komentarz: Grzegorz Pajda

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Monobob mężczyzn
Komentarz: Grzegorz Pajda

13:00 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

14:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Grzegorz Pajda

16:30 Siatkówka kobiet: Klubowe Mistrzostwa Świata:
1/2 finału

17:30 Badminton: Mistrzostwa Świata:
1/2 finału
 
Sportklub

06:00 Żeglarstwo: SailGP, Sydney:
Dzień 2
Komentarz: Marcin Grzywacz

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Galatasaray – HDI Sigorta Afyon Belediye
Komentarz: Piotr Wesołowicz

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Darüşşafaka Tekfen
Komentarz: Jakub Lipczik

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karsiyaka – Türk Telekom
Komentarz: Jakub Ryś

18:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Beşiktaş Icrypex – Büyükçekmece Basketbol
Komentarz: Jakub Ryś

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
MoraBanc Andora – Casademont Saragossa
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

10:45 Biegi narciarskie: Ski Classics - Orsa Gronklitt Pro Team Tempo:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner, Paweł Klisz

15:00 Pływanie: Mistrzostwa Świata na krótkim basenie:
Dzień 3
Komentarz: Przemysław Babiarz, Łukasz Drzewiński

17:30 Hokej na lodzie: EIHC Christmas Cup, Bytom: 
Polska – Ukraina
Komentarz: Jacek Laskowski, Patryk Rokicki 

20:00 Zapasy: Polska Liga Zapaśnicza:
Finał
Komentarz: Bogusław Solecki, Andrzej Supron
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
SC Freiburg – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Kamil Kania

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Ingolstadt 04 – SG Dynamo Drezno

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SC Paderborn 07 – 1. FC Heidenheim 1846

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC Erzgebirge Aue – 1. FC Nürnberg

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SpVgg Greuther Fürth – FC Augsburg
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Bochum – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Kamil Kania

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
TSG 1899 Hoffenheim – Borussia Mönchengladbach
Komentarz: Mateusz Juza, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
RB Lipsk – DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Marcin Borzęcki, Michał Trela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Eintracht Frankfurt – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Piotr Majchrzak, Dominik Wardzichowski

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Hertha BSC – Borussia Dortmund
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Trela

18:30 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga: 
Rhein-Neckar Löwen – TuS N-Lübbecke

19:00 Sporty walki: KSW 65: 
Mamed Khalidov – Roberto Soldić
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL: 
Minnesota Wild – Florida Panthers
Komentarz: Piotr Chłystek, Krzysztof Girgiel

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hamburger SV – FC Schalke 04
Komentarz: Tomasz Górski

20:30 Piłka ręczne mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga: 
SSV Hamburg – TSV Hannover-Burgdorf

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Los Angeles Kings

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Montreal Canadiens – Boston Bruins

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – Ottawa Senators

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Toronto Maple Leafs

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – Chicago Blackhawks

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – New Jersey Devils

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Tampa Bay Lightning

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Edmonton Oilers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...