reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Szansa na sukces. Opole 2022” - finał w TVP2

dodano: 2021-12-18 06:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W sobotę, 18 grudnia br. o godz. 20:00 w stacji TVP2, a w kolejnych dniach w kanałach TVP Polonia i TVP Rozrywka, wyemitowany zostanie premierowo 13. odcinek programu „Szansa na sukces. Opole 2022”. Będzie to finał tej serii. Widowisko poprowadzi Marek Sierocki. Zwycięzca serii wystąpi podczas 59. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Do finału „Szansy na sukces. Opole 2022” zakwalifikowało się jedenastu wokalistów i jeden kwartet: Aleksandra Hinc, Izabela Pawletko, Julia Sekulska, Joanna Mądry, Weronika Lalik, Franciszek Barnowski, Aleksandra Konopka, Nikola Warda, Wiktoria Wiater, Michał Matuszewski, Anna Piotrowska oraz kwartet LeonVoci - czyli Igor, Andrij, Nazar i Roman. Kto z tego grona skradnie serca widzów i otrzyma szansę na debiut w Opolu?.

Finał składać się będzie z dwóch części. W pierwszej z nich uczestnicy wystąpią w duetach z gwiazdami wygranych przez siebie odcinków lub solo. Widzowie w głosowaniu SMS-owym zdecydują, kto awansuje do kolejnego etapu. W dogrywce znajdzie się trzech finalistów, a głosy SMS-owe zostaną wyzerowane. Wykonawcy zaśpiewają utwory wylosowane przez Marka Sierockiego z puli wszystkich piosenek edycji „Szansy na sukces. Opole 2022”. O tym, kto wygra program, zadecydują SMS-y telewidzów. Nagrodą główną w programie jest występ w koncercie „Debiuty” podczas 59. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu (więcej tutaj).

„Szansa na sukces. Opole 2022” - finał, emisja w sobotę, 18 grudnia 2021 roku o godz. 20:00 w TVP2. Program ten będą mogli również oglądać widzowie kanałów TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

459 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...