reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-24 - 2022-05-25

Sport w polskiej TV 19.12.2021

dodano: 2021-12-18 10:56 | aktualizacja: 2021-12-18 19:29
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu PKO Ekstraklasy w 4K: Legia Warszawa – Radomiak Radom. Transmisja live z Pucharu Świata w Engelbergu w Eurosporcie i TVN.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

15:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Kamil Kosowski

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Radomiak Radom
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ 4K Ultra HD

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Radomiak Radom
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Cadiz CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 
 
CANAL+ Sport

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: Premier League:
Tottenham Hotspur – Liverpool FC
Komentarz: Przemysław Pełka, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Cadiz CF
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski 

02:00 (nd/pn) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Chicago Bulls – Los Angeles Lakers
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Kamil Chanas
 
CANAL+ Sport 2

10:15 Padel: WPT Madrid Master Final:
Finał gry kobiet
Komentarz: Maciej Zaręba, Karolina Kosińska

12:15 Padel: WPT Madrid Master Final:
Finał gry mężczyzn
Komentarz: Maciej Zaręba, Karolina Kosińska

15:15 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United – Manchester City
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport 3

12:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Górnik Łęczna – KGHM Zagłębie Lubin
Komentarz: Rafał Dębiński, Wojciech Jagoda 

15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Lech Poznań – Górnik Zabrze
Komentarz: Adrian Olek, Maciej Murawski 

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Radomiak Radom
Komentarz: Adam Marchliński, Tomasz Wieszczycki
 
CANAL+ Now

10:15 Padel: WPT Madrid Master Final:
Finał gry kobiet
Komentarz: Maciej Zaręba, Karolina Kosińska

12:15 Padel: WPT Madrid Master Final:
Finał gry mężczyzn
Komentarz: Maciej Zaręba, Łukasz Cyrański
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – Empoli FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Torino FC – Hellas Verona
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
AC Milan – SSC Napoli
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
 
Eleven Sports 2

18:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
UC Sampdoria – Venezia FC
Komentarz: Tomasz Zieliński, Mikołaj Kruk

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Vizela – FC Porto
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula 
 
Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Getafe CF – CA Osasuna
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda 
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
ACF Fiorentina – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski Marcin Nowomiejski

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM:
Spezia Calcio – Empoli FC
Komentarz: Mateusz Święcicki, Dominik Guziak

18:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica – CS Marítimo
Komentarz: Julian Kowalski, Michał Świerżyński

20:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
FC Vizela – FC Porto
Komentarz: Marcin Grzywacz, Michał Świrkula 
 
Eurosport 1

09:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Alta Badia:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

11:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Val d'Isere:
Supergigant kobiet

12:30 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg ze startu wspólnego kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Alta Badia:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny

Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

20:00 Snooker: World Grand Prix:
Finał
 
Eurosport 2

09:50 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Ramsau:
Konkurs skoków mężczyzn
Komentarz: Jakub Pieczatowski

11:50 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno:
Sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

12:45 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Innichen:
Skicross

14:00 Snooker: World Grand Prix:
Finał
 
Golf Channel

18:30 Golf: PGA Tour, Orlando:
Finał
Komentarz: Jacek Person
 
Metro

11:50 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Drezno:
Sprinty drużynowe stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – RCD Mallorca
Komentarz: Michał Kornacki, Jakub Kręcidło 

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Athletic Bilbao – Real Betis
Komentarz: Michał Mitrut, Tomasz Ćwiąkała 

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia – Real Madryt
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport Premium 1

13:45 Piłka nożna: Coupe de France: 
ES Cannet-Rocheville – Olympique Marsylia

18:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 
FC Banik Ostrawa – SK Slavia Praga

21:05 Piłka nożna: Coupe de France: 
Entente Feignies Aulnoye – Paris Saint-Germain
 
Polsat Sport Premium 2

13:45 Piłka nożna: Coupe de France: 
Red Star FC – AS Monaco

16:45 Piłka nożna: Eredivisie:
RKC Waalwijk – PSV Eindhoven
 
Polsat Sport Premium 3

14:30 Piłka nożna: Eredivisie:
Feyenoord – AFC Ajax


 
Polsat Sport

12:30 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg ze startu wspólnego kobiet 
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Projekt Warszawa – Indykpol AZS Olsztyn

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cuprum Lubin

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Trefl Gdańsk – Ślepsk Malow Suwałki
 
Polsat Sport Extra

10:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
Finał

12:00 Badminton: Mistrzostwa Świata:
Finał

14:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Dania – Hiszpania

17:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Francja – Norwegia
 
Polsat Sport News

10:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Grzegorz Pajda

11:30 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg: 
Przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Grzegorz Pajda

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Annecy-Le Grand Bornand:
Bieg ze startu wspólnego mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

16:00 Bobsleje: Puchar Świata, Altenberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

Komentarz: Grzegorz Pajda

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
MKS Dąbrowa Górnicza – Twarde Pierniki Toruń
 
Super Polsat

17:30 Piłka ręczna kobiet: Mistrzostwa Świata: 
Francja – Norwegia


 
Sportklub

12:25 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
FC Barcelona – BAXI Manresa
Komentarz: Radosław Spiak

15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL:
MLP Academics Heidelberg – ALBA Berlin
Komentarz: Piotr Wesołowicz

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcja – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Engelberg:
Konkurs indywidualny

Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

09:05 Biegi narciarskie: Ski Classics - Orsa Gronklitt:
Bieg kobiet
Komentarz: Piotr Meissner, Paweł Klisz

11:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Orsa Gronklitt:
Bieg mężczyzn
Komentarz: Piotr Meissner, Paweł Klisz

12:30 Jeździectwo: Cavaliada Tour, Poznań:
Grand Prix
Komentarz: Jarosław Idzi, Jan Kamiński

15:00 Pływanie: Mistrzostwa Świata na krótkim basenie:
Dzień 4
Komentarz: Michał Regulski, Łukasz Drzewiński

17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Legia Warszawa – Radomiak Radom
Komentarz: Maciej Iwański, Kazimierz Węgrzyn 
 
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: 
Madrid CK – Real Madryt

13:15 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: 
Chelsea FC – West Ham United
Komentarz: Dawid Szymczak

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SSV Jahn 2000 Ratyzbona – SV Darmstadt 1898

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hannover 96 – Werder Brema

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Karlsruher SC – FC Hansa Rostock

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga: 
Frisch AUF! Göppingen – Füchse Berlin
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
SC Freiburg – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Zachodny

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Werder Brema – Bayern Monachium

16:00 Piłka nożna kobiet: Frauen Bundesliga: 
Turbine Poczdam – VfL Wolfsburg
Komentarz: Kamil Kania

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga: 
HBW Balingen-Weilstetten – SG Flensburg-Handewitt

17:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – VfB Stuttgart 1893
Komentarz: Mateusz Borek, Marcin Borzęcki

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Pittsburgh Penguins

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Los Angeles Kings

03:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Toronto Maple Leafs

04:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...

Odbiornik Linux AX 4K Multibox Combo

AX 4K Multibox Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD od...

449 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...