reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Travelxp HD i Travelxp 4K po rosyjsku

dodano: 2021-12-19 09:31
autor: RO | źródło: cableman.ru/satkurier.pl

Travelxp HD Pochodzące z Indii kanały dokumentalne Travelxp HD i Travelxp 4K, które w Rosji dystrybuuje firma Media4you, są dostępne dla widzów w języku rosyjskim. Informuje o tym rosyjska firma RTP-Media, dostarczająca profesjonalne rozwiązania telekomunikacyjne dla nadawców i operatorów w zakresie odbioru, obróbki technicznej i dosyłu sygnałów telewizyjnych.

Travelxp HD
Travelxp HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W Polsce obie stacje są dystrybuowane przez firmę Delegata i dostępne w wybranych sieciach kablowych i IPTV. Niestety tylko w języku angielskim. Bez opłat wersję Travelxp HD można oglądać w usłudze WP Pilot.

W związku z rosnącym zainteresowaniem kanałami Travelxp HD i Travelxp 4K wśród operatorów oraz napływającymi prośbami o ich rosyjskojęzyczne wersje, Media4you wspólnie z właścicielami praw autorskich podjęło decycję o lokalizacji treści dla rosyjskiego widza. Od końca listopada br. na Travelxp HD jest aktywna rosyjska ścieżka dźwiękowa, a od połowy grudnia także na kanale Travelxp 4K.

Dystrybucja na rosyjskim rynku ruszyła w 2018 roku i przez cały ten okres była tylko w języku angielskim. Dodajmy, że Travelxp 4K jest nadawany w formacie HDR i jest jedynym kanałem podróżniczo-lifestylowym o takiej jakości obrazu. Od tego roku kanał ma jeszcze więcej oryginalnych treści w 4K, a także wznowił filmowanie w różnych krajach świata.

Travelxp jest ambitnym przedsięwzięciem Celebrities Management Private Limited, Mumbai, India. Kanał został uruchomiony w Indiach w lutym 2011 roku.

 

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...