reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVP2: Franciszek Barnowski na koncercie „Debiuty”

dodano: 2021-12-20 06:39
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces” W sobotę, 18 grudnia br. w stacji TVP2 wyemitowany został premierowo 13. odcinek programu „Szansa na sukces. Opole 2022”. Był to finał tej serii. W kolejnych dniach będzie go można zobaczyć w kanałach TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka. Widowisko poprowadził Marek Sierocki. Zwycięzca serii wystąpi podczas 59. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, w koncercie „Debiuty”.

TVP2 TVP 2 Dwójka „Szansa na sukces”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 18 grudnia br. podczas finału „na żywo” głosami widzów Franciszek Barnowski wygrał tegoroczną edycję programu „Szansa na sukces. Opole 2022”. Nagrodą w finale jest udział w koncercie „Debiuty” podczas 59. „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu, który odbędzie się w 2022 roku.

W finałowym odcinku o możliwość wystąpienia na opolskiej scenie walczyło jedenaścioro wokalistów i jeden kwartet. W pierwszej części programu uczestnicy zaśpiewali piosenki z gwiazdami wygranych przez siebie odcinków lub solo. Widzowie w głosowaniu SMS-owym zadecydowali, że do ścisłego finału przejdzie trzech wykonawców. W ścisłym finale znaleźli się: Wiktoria Wiater, Michał Matuszewski i Franciszek Barnowski. Zwycięska trójka zaśpiewała utwory wylosowane przez prowadzącego, Marka Sierockiego. Franciszek Baranowski wykonał piosenkę Wojciecha Młynarskiego „Nie ma jak u mamy”, czym oczarował widzów i gości zgromadzonych w studiu. O wygranej zdecydowały głosy oddane przez SMS-y.

Franciszek Barnowski ma 19 lat i pochodzi z Zamościa. W finałowym odcinku znalazł się dzięki zwycięstwu w programie, w którym prezentowane były utwory Anny German.

Wokalistom towarzyszył zespół pod kierownictwem Grzegorza Urbana (więcej tutaj).
 
Franciszek Barnowski w programie „Szansa na sukces. Opole 2022”, foto: Jan Bogacz/TVP
Franciszek Barnowski w programie „Szansa na sukces. Opole 2022”, foto: Jan Bogacz/TVP


„Szansa na sukces. Opole 2022” - emisja w kanałach TVP2, TVP HD, TVP Polonia i TVP Rozrywka.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

690 zł Więcej...