reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Morderczy trening” w styczniu w Lifetime

dodano: 2021-12-20 07:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks/satkurier.pl

Lifetime „Morderczy trening” W czwartek, 6 stycznia 2022 roku o godz. 22:00 telewizja Lifetime w ramach pasma „Kino Lifetime” zaprosi widzów na amerykański thriller „Morderczy trening” („Killer Coach”), historię młodej pływaczki, która wikła się w romans z nowym trenerem i nieoczekiwanie znajduje się w niebezpieczeństwie. Występują: Keesha Sharp, Javicia Leslie, Madison Iseman, Lisa France, Taylor Keene, Natalie Salins, Tava Smiley, Tom Madden, Cameron Jebo i Zak Henri.

Lifetime „Morderczy trening”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zdolna pływaczka, Samantha Morgan (w tej roli Javicia Leslie), trenuje pod okiem swojej matki. Dziewczyna stale ściera się z rodzicielką i jest na skraju wytrzymałości. Kiedy w treningach zaczyna jej pomagać nowy asystent trenera, Bryce Hinge (Tom Madden), Samantha od razu znajduje z nim wspólny język. Wkrótce Bryce przekracza granicę między relacją profesjonalną a osobistą i uwodzi dziewczynę. Ta próbuje zakończyć związek, zanim sprawa wyjdzie na jaw, ale przekonuje się, że to nie takie proste. Sytuacja staje się niebezpieczna dla Samanthy i jej bliskich (więcej tutaj).

Występują: Keesha Sharp, Javicia Leslie, Madison Iseman, Lisa France, Taylor Keene, Natalie Salins, Tava Smiley, Tom Madden, Cameron Jebo i Zak Henri. Film został wyprodukowany w 2016 roku (więcej tutaj).

„Morderczy trening” - emisja w czwartek, 6 stycznia 2022 roku o godz. 22:00 w Lifetime.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

329 zł Więcej...