reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczne kolędowanie w Radiu Pogoda

dodano: 2021-12-22 00:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda Boże Narodzenie wiara religia Kościół chrześcijaństwo Radio Pogoda (Agora) zaprasza wszystkich do wspólnego spędzania świąt Bożego Narodzenia - jak zapowiada nadawca, dzięki specjalnym audycjom pełnym życzeń i kolęd stacja zadba o świąteczny nastrój słuchaczy („Pogodne choinki w Radiu Pogoda”, „Świąteczny koncert życzeń”, „Kolęda na ten czas”, „Z kopyta kulig rwie” i „Narodziny gwiazdy”). A w sylwestra i Nowy Rok zaproponuje im nie tylko dobrą zabawę z Bohdanem Łazuką w roli wodzireja („Sylwester z Łazuką”), ale też postara się przybliżyć przyszłość dzięki noworocznym wróżbom („Wróżby na nowy rok”). Pojawi się też program „Najtrudniejszy pierwszy krok”.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 24 grudnia br., czyli w Wigilię, dziennikarze Radia Pogoda, w tym Robert Janowski i Zygmunt Chajzer, wspólnie zaśpiewają kolędę, którą wybrali słuchacze jako swoją ukochaną w grudniowym plebiscycie stacji. Tego dnia również słuchacze poznamy wyniki konkursu na „Pogodną choinkę w Radiu Pogoda”, czyli najpiękniejsze drzewko ustrojone przez fanów Radia Pogoda (więcej tutaj)

Boże Narodzenie upłynie w Radiu Pogoda pod znakiem kolęd i świątecznych pozdrowień. W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, w sobotę, 25 grudnia br. w godzinach 10:00-14:00 na antenie potrwa „Świąteczny koncert życzeń” - Robert Janowski przekaże w nim najlepsze życzenia słuchaczom, łącząc ich z ukochanymi gwiazdami (więcej tutaj). Tuż potem w audycji „Kolęda na ten czas”, nadawanej od 15:00 do 18:00, Anna Jurksztowicz i Jacek Cygan opowiedzą Jakubowi Mędrzyckiemu o swoich ulubionych kolędach.

Drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia, w niedzielę, 26 grudnia br. Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na kulig. Od 10:00 do 14:00 w programie „Z kopyta kulig rwie” Skaldowie, czyli bracia Zielińscy, porozmawiają z Anną Stachowską o specyfice świąt w górach, obchodach Bożego Narodzenia wczoraj i dziś, a także o tym, jak powstała najskoczniejsza polska piosenka świąteczna. Natomiast popołudniu - w godzinach 14:00-18:00, w audycji „Narodziny gwiazdy”, Łukasz Szaciłowski przypomni, w jakich warunkach rodziły się gwiazdy, które potem znała cała Polska, a nawet cały świat (więcej tutaj).

Na ostatni dzień 2021 roku (w piątek, 31 grudnia br.) redakcja Radia Pogoda przygotowała dla swoich odbiorców wyjątkową audycję z Bohdanem Łazuką w roli wodzireja. „Sylwester z Łazuką” będzie można spędzać od godziny 20:00.

W sobotę, 1 stycznia 2022 roku zespół rozgłośni postara się przybliżyć słuchaczom przyszłość - w audycji „Wróżby na nowy rok”, nadawanej od 10:00 do 14:00, o tym, co przyniesie 2022 poszczególnym znakom zodiaku, opowie astrolog Piotr Gibaszewski. Zaś Joanna Kruk wspomni pierwsze występy gwiazd Radia Pogoda w programie „Najtrudniejszy pierwszy krok” w godzinach 14:00-18:00.

Specjalną ramówkę Radia Pogoda na święta Bożego Narodzenia, sylwester i Nowy Rok wspiera promocja na antenie stacji, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na portalu społecznościowym Facebook.
 
Robert Janowski poprowadzi program „Świąteczny koncert życzeń”, foto: Agora
Robert Janowski poprowadzi program „Świąteczny koncert życzeń”, foto: Agora
Świąteczne kolędowanie i „Sylwester z Łazuką” w Radiu Pogoda, foto: Agora
Świąteczne kolędowanie i „Sylwester z Łazuką” w Radiu Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

759 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...