reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Świąteczne propozycje Radia Złote Przeboje

dodano: 2021-12-22 02:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Złote Przeboje „Wieczór kolęd”, „Święta w biegu”, „Opowieść wigilijna 2021”, „Banda Mikołajów”, „Małe cuda”, „Złota 20”, „Domówka z Radiem Złote Przeboje”, „Sensacje 2021 roku” i „To będzie dobry rok” to propozycje Radia Złote Przeboje (Agora) na święta Bożego Narodzenia, sylwester i Nowy Rok.

Radio Złote Przeboje


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Radio Złote Przeboje przygotowało dla swoich słuchaczy specjalne świąteczne audycje. W Wigilię zespół stacji zaprosi wszystkich na „Wieczór kolęd”, a w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia - do wysłuchania rozmowy Marzeny Rogalskiej z Justyną Kowalczyk oraz Piotra Jaworskiego z „Bandą Mikołajów” - m.in. Mikołajem Roznerskim i Mikołajem Reyem. W sylwestrowy wieczór na antenie pojawią się ulubione piosenki słuchaczy stacji - „Złota 20” oraz imprezowa „Domówka z Radiem Złote Przeboje”, zaś w sobotę, 1 stycznia 2022 roku redakcja rozgłośni postara się przekonać odbiorców, że „To będzie dobry rok” (więcej tutaj).

Święta Bożego Narodzenia w Radiu Złote Przeboje rozpocznie „Wieczór kolęd” nadawany w Wigilię (w piątek, 24 grudnia br.) od godziny 15:00. Słuchacze będą mogli w nim usłyszeć polskie kolędy i pastorałki, bez przerw i reklam, do godziny 1:00 w nocy z piątku na sobotę, z 24 na 25 grudnia br. (więcej tutaj)

Pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia (w sobotę, 25 grudnia br.) rozgłośnia zacznie od wywiadu z gwiazdą - w programie „Święta w biegu”, nadawanym w godzinach 10:00-15:00, Marzena Rogalska porozmawia z biegaczką narciarską, mistrzynią i multimedalistką olimpijską Justyną Kowalczyk - m.in. o tym, jak spędza święta Bożego Narodzenia, o jej miłości do zimy, sportu i gór.

Natomiast w drugiej części dnia Radio Złote Przeboje zaprosi wszystkich na „Opowieść wigilijną 2021”, czyli audycję, w której Kamil Baleja opowie o tym, co by było, gdyby historia Bożego Narodzenia wydarzyła się dzisiaj. Co przynieśliby trzej królowie, jakie opinie w internecie zebrałaby stajenka i co by było, gdyby zamiast osiołka pojawił się kierowca taksówki (więcej tutaj)?

W niedzielę, 26 grudnia br. Radio Złote Przeboje przedstawi „Bandę Mikołajów”, czyli chyba najbardziej znanych Mikołajów w kraju, m.in. Mikołaja Roznerskiego i Mikołaja Reya. Na okoliczność świąt Bożego Narodzenia przepyta ich Piotr Jaworski w programie emitowanym od 10:00 do 15:00.

Tuż po nim - w godzinach 15:00-20:00, na antenie pojawią się „Małe cuda”. Audycja, którą poprowadzi Tomasz Brhel, poświęcona będzie historiom utalentowanych dzieci. Jest wśród nich na przykład Carson Huey-You, najmłodszy absolwent Teksańskiego Uniwersytetu, który gra na pianinie, biegle posługuje się językiem chińskim oraz interesuje się fizyką kwantową. 

Sylwestrowy wieczór (w piątek, 31 grudnia br.) Radio Złote Przeboje zacznie od „Złotej 20” - po godzinie 18:00 Tomasz Brhel zaprezentuje 20 przebojów najchętniej wybieranych przez słuchaczy w ostatnich 12 miesiącach (więcej tutaj). Zaś wieczorem o godzinie 20.00 rozpocznie się „Domówka z Radiem Złote Przeboje”, na którą zapraszają Marzena Rogalska i Igor Kwiatkowski. Gospodarze audycji w rytmie złotych przebojów, ale własnymi słowami, skomentują to, co się działo w 2021 roku - śpiewająco i z przymrużeniem oka.

W sobotę, 1 stycznia 2022 roku od 11:00 do 14:00 Jerzy Telesiński w audycji „Sensacje 2021 roku” będzie podsumowywać minione 12 miesięcy, sprawdzając m.in., jakie były największe wpadki, skandale czy wydarzenia 2021 roku. A w kolejnym programie, nadawanym w godzinach 14:00-18:00, Radio Złote Przeboje postara się przekonać słuchaczy, że „To będzie dobry rok”. Audycję poświęconą wydarzeniom, na które warto czekać w 2022 roku, poprowadzi Tomasz Florkiewicz (więcej tutaj).

Specjalna świąteczna i noworoczna ramówka Radia Złote Przeboje promowana jest na antenie stacji, na jej stronie internetowej zloteprzeboje.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.
 
Święta Bożego Narodzenia i koniec 2021 roku z Radiem Złote Przeboje - „Wieczór kolęd”, „Małe cuda” oraz sylwestrowa domówka, foto: Agora
Święta Bożego Narodzenia i koniec 2021 roku z Radiem Złote Przeboje - „Wieczór kolęd”, „Małe cuda” oraz sylwestrowa domówka, foto: Agora
Święta Bożego Narodzenia i koniec 2021 roku z Radiem Złote Przeboje - „Wieczór kolęd”, „Małe cuda” oraz sylwestrowa domówka, foto: Agora
Święta Bożego Narodzenia i koniec 2021 roku z Radiem Złote Przeboje - „Wieczór kolęd”, „Małe cuda” oraz sylwestrowa domówka, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...