reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Skandal w brytyjskim stylu” w serwisie HBO GO

dodano: 2021-12-20 23:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: HBO

HBO GO „Skandal w brytyjskim stylu” W sobotę, 1 stycznia 2022 roku w ofercie serwisu VOD HBO GO będzie miał swoją premierę brytyjski mini serial „Skandal w brytyjskim stylu” („A Very British Scandal”). Występują Claire Foy, Julia Davis, Amanda Drew, Sophia Myles, Richard McCabe i Paul Bettany. Za scenariusz odpowiedzialna jest Sarah Phelps. W produkcji widzowie zobaczą Claire Foy oraz Paula Bettany’ego w rolach księżnej i księcia Argyll, którzy znaleźli się w centrum uwagi z powodu swojego rozwodu i towarzyszącego mu skandalu obyczajowego.

HBO GO „Skandal w brytyjskim stylu”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serial „Skandal w brytyjskim stylu” przedstawia kulisy niesławnej sprawy rozwodowej i skandalu obyczajowego z 1963 roku. W jej centrum byli wtedy księżna i książę Argyll: Margaret Campbell (w tej roli Claire Foy) Ian Campbell (Paul Bettany). Publiczny rozpad ich związku stał się jednym z najgłośniejszych i najbrutalniejszych procesów sądowych XX wieku. Kiedy rozpoczął się ten szeroko relacjonowany przez media rozwód, Margaret Campbell, księżna Argyll, uważana niegdyś za charyzmatyczną ikonę urody i stylu, za sprawą licznych oskarżeń o fałszerstwo, kradzież, przemoc, używanie narkotyków czy łapówkarstwo trafiła na czołówki gazet. Światło dziennie ujrzało także pewne zrobione Polaroidem zdjęcie, które stało się jednym z bardziej znanych fragmentów tego skandalizującego rozwodu, rozgrzewającego w latach 60. ubiegłego wieku opinię publiczną i media do czerwoności.

W serialu występują Claire Foy, Julia Davis, Amanda Drew, Sophia Myles, Richard McCabe i Paul Bettany. Za scenariusz odpowiedzialna jest Sarah Phelps.

„Skandal w brytyjskim stylu” - emisja w serwisie (od 1 stycznia 2022 roku) HBO GO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 2,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

25 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...