reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Tok FM na święta - audycje, podcasty i urodziny

dodano: 2021-12-24 00:28
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Tok FM Święta Bożego Narodzenia, sylwester i Nowy Rok upłyną w Radiu Tok FM (Agora) pod znakiem wybranych audycji. Na antenie stacji pojawią się m.in. „Poranek Radia Tok FM”, „Magazyn Radia Tok FM”, „Rzeczpospolita Kościelna”, „Piecza”, „Urodziny Mickiewicza”, „Blizny” i „Między rokami” („Między słowami”).

Radio Tok FM


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Święta Bożego Narodzenia, sylwester i Nowy Rok upłyną w Radiu Tok FM pod znakiem wybranych audycji. Na antenie stacji pojawią się m.in. świąteczne wydania „Poranka Radia Tok FM” z Karoliną Głowacką, „Magazyn Radia Tok FM” prowadzony przez Tomasza Stawiszyńskiego oraz Przemysława Iwańczyka, a także specjalna odsłona programu Kamila Wróblewskiego „Między słowami”. W ramówce Tok FM znajdą się też odcinki nagrodzonych serii podcastowych - „Rzeczpospolita Kościelna” Magdaleny Rigamonti oraz „Piecza” Michała Janczury. Dodatkowo, po raz kolejny redakcja rozgłośni włączy się w projekt „Urodziny Mickiewicza” i zaprosi wszystkich do wysłuchania poezji czytanej przez wykładowców oraz studentów warszawskiej Akademii Teatralnej.

W czasie świąt Bożego Narodzenia na antenie Radia Tok FM pojawią się premierowe wydania programów. W sobotę i niedzielę, 25 i 26 grudnia br., czyli w Boże Narodzenie, stacja zaprosi wszystkich na świąteczny „Poranek Radia Tok FM” (w godzinach 8:00-10:00), który poprowadzi Karolina Głowacka (więcej tutaj). Z kolei gospodarzami świątecznego „Magazynu Radia Tok FM”, nadawanego od godziny 11:00, będą: w sobotę - Tomasz Stawiszyński, a w niedzielę - Przemysław Iwańczyk. Jak zapowiada nadawca, dzięki nim słuchacze stacji dowiedzą się więcej m.in. o przeżywaniu świąt Bożego Narodzenia, relacjach i bliskości, jak troszczyć się o bliskich w potrzebie oraz jak ratować zwierzęta zimą, a także powędrują dookoła świata tropem najciekawszych i najbardziej oryginalnych festiwali czy tradycji świątecznych (więcej tutaj).

Oprócz tego redakcja Tok FM zaproponuje odbiorcom wysłuchanie audycji dotychczas dostępnych wyłącznie w formie podcastów. W piątek, 24 grudnia br. (w Wigilię Bożego Narodzenia) po godzinie 17:00 na antenie stacji pojawią się rozmowy Magdaleny Rigamonti z podcastu „Blizny”, a w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia po godzinie 16:00 - z nagrodzonej Grand Pressem serii „Rzeczpospolita Kościelna” tej samej autorki. W tygodniu między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem po godzinie 22:00 Tok FM emitować będzie serię reportaży „Piecza” Michała Janczury, nominowanego do „Grand Press” i wyróżnionego nagrodą „Czuły Sygnalista” przez Koalicję Na Rzecz Opieki Zastępczej.

W piątek, 31 grudnia 2021 roku zespół Tok FM zaprosi słuchaczy do wspólnego spędzania sylwestrowego wieczoru. Gospodarzem audycji „Między rokami” - specjalnego wydania programu „Między słowami” - będzie Kamil Wróblewski (więcej tutaj). W godzinach 21:00-1:00 na antenie pojawią się goście - m.in. Natasza Urbańska, Michalina Furtak, Hanna Raniszewska „Hania Rani” i Dobrawa Czocher, będą też inne rozmowy oraz muzyka - jak zawsze inna i intrygująca. Natomiast w ramówce stacji na sobotę, 1 stycznia 2022 roku (Nowy Rok) znajdą się „Poranek Radia Tok FM” z Karoliną Głowacką oraz „Magazyn Radia Tok FM” z Tomaszem Stawiszyńskim.

Oprócz tego Radio Tok FM kolejny raz obchodzić będzie „Urodziny Mickiewicza” w specjalnej audycji przygotowanej we współpracy z Muzeum Literatury im. Adama Mickiewicza. Instytucja ta po raz czwarty organizuje czytanie poezji w okolicach Wigilii, w którą poeta przyszedł na świat w 1798 roku. Podobnie jak w zeszłym roku, z powodu pandemii, wiersze dotrą do odbiorców za pośrednictwem Tok FM - w dwóch kolejnych dniach: 24 i 25 grudnia br. w godzinach 20:00-21:00. Wykonawcami znów będą profesorowie i studenci Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. W tym roku to: rektor - profesor Wojciech Malajkat, dziekan Wydziału Aktorskiego - profesor Katarzyna Skarżanka, a także studenci I roku Julia Banasiewicz, Julia Ćwian, Agnieszka Rajda i Kacper Męcka. Wydarzeniem będzie „Improwizacja” w wykonaniu Wojciecha Malajkata. Obok Katarzyny Skarżanki wydarzenie przygotował Jan Barański, pracownik Działu Naukowo-Oświatowego Muzeum Literatury. Montażem zajął się Jarosław Gawlik z Tok FM (więcej tutaj).

Świąteczne i noworoczne propozycje Tok FM dla słuchaczy wspiera autopromocja na antenie, na stronie internetowej tokfm.pl oraz na profilach stacji w mediach społecznościowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

349 zł Więcej...