reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„MTV Unplugged” 10 w MTV Polska i stacjach Canal+

dodano: 2021-12-24 04:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: ViacomCBS/satkurier.pl

MTV Polska „MTV Unplugged” Jak zapewnia nadawca, koncerty „MTV Unplugged” zaskakują i zachwycają widzów stacji niezmiennie od ponad 20 lat. Do kolejnej, 10. polskiej edycji formatu zaproszono Krzysztofa Zalewskiego. Widzowie MTV Polska będą mieli okazję uciec myślami do słonecznej Arizony i obejrzeć to muzycznie i wizualnie widowisko premierowo w sobotę, 25 grudnia br. o godz. 22:00. Ponadto wystąpili Justyna Święs i Jakub Karaś z The Dumplings oraz Natalia Przybysz i Paulina Przybysz. „MTV Unplugged: Krzysztof Zalewski” powstał przy współpracy ViacomCBS (nadawca MTV Polska) z Canal+, stąd program ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ Film i Canal+ 4K Ultra HD.

MTV Polska „MTV Unplugged”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach „MTV Unplugged” artyści przygotowują specjalne akustyczne aranżacje swoich utworów i wykonują je „na żywo” „bez prądu”. Tego wyzwania do tej pory podjęły się takie gwiazdy jak Eric Clapton, Paul McCartney, zespoły Nirvana czy Oasis. Katarzyna Kowalska, Katarzyna Szczot „Kayah”, Monika Brodka, Natalia Przybysz, Kamil Bednarek, Adam Andrzej Ostrowski „O.S.T.R.”, Hey, Wilki i Kult to dotychczasowe gwiazdy polskich edycji kultowego formatu. Tym razem do współpracy zaproszono Krzysztofa Zalewskiego.

Jak zapowiada nadawca, Krzysztof Zalewski znany jest z nieszablonowego podejścia do muzyki oraz eksperymentów z różnymi instrumentami. Podczas „MTV Unplugged” ponownie zaskoczył fanów - oprócz swoich największych hitów zagranych w odświeżonych wersjach, zaprezentował też utwory przygotowane specjalnie dla sympatyków akustycznych brzmień - piosenkę „Ptaki” oraz cover utworu Czesława Niemena i Wandy Warskiej sprzed 50 lat - „Romanca Cherubina”.

Jak czytamy w opisie, reżyser koncertu Piotr Onopa oraz scenografka Anna Szczęsny zabrali widzów w magiczną podróż, w której czas odmierzała muzyka. Salę oświetlały kolory od wschodu i zachodu słońca aż po blask księżyca. Agawy i wulkany dopełniały tło przypominające krajobrazy Dzikiego Zachodu. Artysta wystąpił w powiększonym składzie - z 8-osobowym zespołem. Tego wieczoru na scenie wsparli go także goście - Justyna Święs i Jakub Karaś z The Dumplings oraz Natalia Przybysz i Paulina Przybysz.

Koncert odbył się w środę, 16 czerwca br. w warszawskim Och-Teatrze. MTV Polska zaprasza do obejrzenia pełnej relacji z wydarzenia premierowo w sobotę, 25 grudnia br. o godzinie 22:00. We wtorek, 23 listopada br. został wydany album „MTV Unplugged” z dźwiękowym zapisem koncertu. „MTV Unplugged” Krzysztofa Zalewskiego powstał przy współpracy ViacomCBS z Canal+ (więcej tutaj).

„MTV Unplugged” - sezon 10., emisja w sobotę, 25 grudnia 2021 roku o godz. 22:00 w MTV Polska. Program ten mogą obecnie oglądać widzowie stacji Canal+ Premium, Canal+ 1, Canal+ Film i Canal+ 4K Ultra HD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...