reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Kevin sam w domu” w Wigilię w Polsacie

dodano: 2021-12-23 23:57
autor: Janina Klepacka | źródło: Grupa Polsat Plus

Kevin sam w domu Tradycyjnie na święta Bożego Narodzenia – „Kevin sam w domu” w Polsacie. Emisja kultowego filmu rozpocznie się 24 grudnia o godz. 20:00. W ubiegłym roku komedia zgromadziła przed telewizorami prawie 4,5 mln widzów (AMR). Była to najpopularniejsza audycja w Wigilię w Polsce.

Kevin sam w domu Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wspólnie z widzami stworzyliśmy piękną tradycję. Każdego roku 24 grudnia miliony polskich rodzin śledzi w stacji Polsat perypetie tytułowego bohatera, który przez przypadek pozostał na Święta sam w domu. Ten film nie tylko bawi i zapewnia rozrywkę – łączy pokolenia, bo nic tak nie zbliża jak wspólne przeżywanie emocji.

„Kevin sam w domu” w okresie świąteczno-noworocznym będzie emitowany w stacji Polsat także 25 grudnia (godz. 16:30) oraz w stacji Polsat Film – 2 (godz. 18:50) i 6 stycznia (godz. 14:10). Telewizja Polsat zaprezentuje również drugą część kultowego filmu – „Kevin sam w Nowym Jorku”. Jego emisja odbędzie się w stacji Polsat Film w dniu 26 (godz.18:30) oraz 28 grudnia (16:30), a także w Nowy Rok (godz. 20:00) i 2 stycznia (15:05) w głównej stacji Polsatu.

„Kevin sam w Nowym Jorku” opisuje dalsze przygody tytułowego bohatera, który tym razem mierzy się w pojedynkę z licznymi trudnościami w wielkiej metropolii. W ubiegłym roku ta komedia zapewniła stacji Polsat 2,7 mln widzów (AMR).

„Kevin sam w domu” gości z powodzeniem na antenie Polsatu od 2000 roku.
Od tego czasu ten przebój filmowy prawie co roku jest obecny w świąteczno-noworocznej ramówce Polsatu.
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm ze statywem

stalowa antena 60 cm przenośna ze statywem

239 zł Więcej...