reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa marka 5Action dla FTA

dodano: 2021-12-26 14:00
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Paramount Network Druga zmiana dla darmowego kanału w Wielkiej Brytanii w ciągu niespełna czterech lat, ponieważ ViacomCBS przygotowuje się do wykorzystania marki Paramount w swojej usłudze przesyłania strumieniowego. Co stanie się z bezpłatnym Paramount Network UK?

tv-live.co.uk/blog/2021/12/22/paramount-network-to-become-5action/
5Action


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pod względem operacyjnym będący częścią rodziny Channel 5, kanał telewizyjny Paramount Network UK po rebrandingu stanie się czytelniejszy dla odbiorców dzięki zmianie nazwy na 5Action.

Z punktu widzenia widza będzie to kanał z tymi samymi treściami, ale pod inną nazwą. Będzie nadal pokazywać tę samą mieszankę policyjnych reality show, filmów i wrestlingu. Zmiana nastąpi 19 stycznia 2022 roku.

5Action będzie początkowo wyświetlany pod tymi samymi numerami kanałów, co Paramount Network.Jednak na początku 2022 r. są zaplanowane przetasowania kanałów w ofercie naziemnej Freeview, które będą miały bezpośredni wpływ na niektórych nadawców.

Najnowsza zmiana przygotowuje drogę do uruchomienia w Wielkiej Brytanii usługi przesyłania strumieniowego klasy premium Paramount Plus, co pozwala uniknąć ewentualnych pomyłek między dwoma usługami. Paramount Plus pojawi się w 2022 roku, a umowa na zintegrowanie usługi w Sky jest już zawarta.

To już drugi raz, kiedy nazwa Paramount będzie wycofana z rynku telewizyjnego w Wielkiej Brytanii. Marka była wcześniej używana dla kanału komediowego, obecnie znanego jako Comedy Central.

Parametry techniczne dla Paramount Network UK:
Astra 2G (28,2°E)
tp. 57 (10,964 GHz, pol. H, SR: 22000, FEC: 5/6; DVB-S / QPSK) - wiązka UK
Kodowanie: brak ( FTA )
 

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...