reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Morderstwa i thrillery w styczniu w Epic Drama

dodano: 2021-12-27 03:50
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Epic Drama W styczniu 2022 roku filmowo-serialowy kanał Epic Drama poleca swoim widzom szczególnie takie seriale jak „Detektyw Murdoch” (sezon 14.) i „Endeavour: Sprawy młodego Morsa” (sezon 8.), w ramach pasma „Morderstwa w tygodniu” takie produkcje jak „Detektyw Murdoch”, „Panna Marple”, „Zagadki kryminalne nowej panny Fisher” i „Sprawy Frankie Drake”, a w ramach pasma „Noce thrillerów” takie seriale jak „Projekt Błękitna Księga” i „W cieniu”.

Epic Drama „Odwilż” Anna Chipovskaya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Styczeń 2022 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Morderstwa w tygodniu”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 3 stycznia 2022 roku)
- Mamy coś dla naszych widzów kochających kryminały: oto najlepsi i najzdolniejsi na świecie specjaliści od rozwiązywania morderczych zagadek. Każdego ranka w dni powszednie możemy rozpocząć dzień w najlepszy możliwy sposób, oglądając swoich ulubionych detektywów rozwiązujących zagadki zbrodni i chwytających złoczyńców - zapowiada nadawca. Widzowie poznają stare i nowe metody kryminalistyczne w serialu „Detektyw Murdoch”, nauczą się nowych sztuczek od sprytnej panny Marple („Panna Marple”) (więcej tutaj) i odkryją siłę pracy zespołowej z grupami specjalistów od zbrodni i morderstw panny Fisher („Zagadki kryminalne nowej panny Fisher”(więcej tutaj) i Frankie Drake („Sprawy Frankie Drake”) (więcej tutaj).

„Detektyw Murdoch” 14 („Murdoch Mysteries” 14)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 3 stycznia 2022 roku) o 20:30

Na początku czternastej serii detektyw Murdoch kontynuuje swoją błyskotliwą pracę detektywistyczną przy niesłabnącym wsparciu swojej wszechstronnie utalentowanej żony, doktor Julii Ogden - nawet po tym, jak śledztwo doprowadza go do członka rodziny, o którym wcześniej nic nie wiedział. Małżeństwo inspektora Brackenreida po raz kolejny wystawione jest na ciężką próbę, a związek posterunkowego Crabtree z Effie jest zagrożony przez nieprzewidywalnego intruza. Stosunki rodzinne stają się ważne także dla posterunkowego Higginsa: Ruth jest w ciąży. Tymczasem sekretny romans detektywa Wattsa napotyka niespodziewane problemy, a publiczny już teraz związek Violet Hart z bogatym playboyem wywołuje społeczne oburzenie. - Dołączmy do detektywa Murdocha, który prowadzi kolejne zawiłe śledztwa, przesuwa granice nauki, a po drodze spotyka między innymi Charliego Chaplina i Stana Laurela - zachęca nadawca (więcej tutaj).

„Endeavour: Sprawy młodego Morsa” 8 („Endeavour” 8)
emisja: od poniedziałku, 3 stycznia 2022 roku o 21:30

Rok 1971 dopiero się rozpoczął, ale bohaterowie serialu wciąż odczuwają skutki wydarzeń z roku ubiegłego. Walka Endeavoura z jego wewnętrznymi demonami osiąga apogeum, spotęgowana jeszcze przez utraconą miłość i poczucie winy; tymczasem zespół znów znajduje się w samym środku wydarzeń: zagrożenie ze strony Irish Republican Army (IRA), napady na taksówkarzy, nudyści, a także sprawa tak osobliwa, że można by pomyśleć, iż policjanci znaleźli się na planie filmu grozy. Przed końcem roku relacje Endeavoura i Thursdaya stają się coraz bardziej napięte. Thursday znajduje informacje dowodzące, że przez swoje problemy Endeavour mógł przegapić ważną wskazówkę w prowadzonej sprawie - ale kiedy Endeavour znajduje się w bardzo trudnej sytuacji, Thursday ściga się z czasem, aby go uratować (więcej tutaj).

„Noce thrillerów”:
emisja: w środy (od 5 stycznia 2022 roku) o 21:30
Środowy wieczór (od 5 stycznia 2022 roku) w kanale Epic Drama będzie nocą thrillerów. - To czas, aby nadrobić zaległości w naszych najbardziej trzymających w napięciu serialach osadzonych w niestabilnym i niepewnym społecznie świecie epoki zimnej wojny - zachęca nadawca. Od pozornej perfekcji Ameryki lat 50. ubiegłego wieku w serii „Projekt Błękitna Księga” (więcej tutaj) po zadymione kluby nocne i ośnieżone Helsinki pogrążone „W cieniu” (więcej tutaj) - to czas sekretów i kłamstw, czas, w którym nikt nie wie, komu można zaufać. To także nieustanne zagrożenie, które zmusza bohaterów tych seriali do sięgania do najgłębszych pokładów odwagi i podejmowania działań, o których niegdyś nie mieliby nawet odwagi pomyśleć.
 
Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat Wolrd
Helene Joy w serialu „Detektyw Murdoch”, foto: Viasat Wolrd
Geraldine Hakewill w serialu „Zagadki kryminalne nowej panny Fisher”, foto: Viasat World
Geraldine Hakewill w serialu „Zagadki kryminalne nowej panny Fisher”, foto: Viasat World
Jessica Grabowsky w serialu „W cieniu”, foto: Viasat World
Jessica Grabowsky w serialu „W cieniu”, foto: Viasat World
Emmi Parviainen w serialu „W cieniu”, foto: Viasat World
Emmi Parviainen w serialu „W cieniu”, foto: Viasat World
Krista Kosonen w serialu „W cieniu”, foto: Kuokkasen Kuvaamo
Krista Kosonen w serialu „W cieniu”, foto: Kuokkasen Kuvaamo
Chantel Riley i Lauren Lee Smith w serialu „Sprawy Frankie Drake”, foto: Viasat World
Chantel Riley i Lauren Lee Smith w serialu „Sprawy Frankie Drake”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

299 zł Więcej...