reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Jellystone!” w Cartoon Network

dodano: 2021-12-27 04:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network „Jellystone!” Przez wiele lat miś Yogi strzegł parku narodowego Jellystone. Był bohaterem wesołym, lecz nieroztropnym i nierzadko wpadał w tarapaty - z kłopotów zawsze wyciągali go przyjaciele. Teraz dzięki odświeżonej animacji „Jellystone!” wszystkie postaci powrócą w nowych perypetiach. Premiera tej amerykańskiej produkcji animowanej odbędzie się w poniedziałek, 27 grudnia br. o godz. 14:50 w kanale Cartoon Network.

Cartoon Network „Jellystone!”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W premierowym serialu „Jellystone!” miś Yogi jest doktorem. Wierzy, że jest najlepszym lekarzem pod słońcem - ale jego sposoby leczenia bywają nieco szalone. Na szczęście u jego boku są przyjaciele tacy jak Boo-Boo czy Cindy, którzy dbają o to, żeby zawadiackie metody Yogi’ego nie narobiły zbyt dużego bałaganu. W Jellystone mieszka także pies Huckleberry, który jest burmistrzem. Jego wyluzowane podejście do życia sprawia, że lubią go wszyscy mieszkańcy. Wśród grupy animowanych bohaterów znajduje się kultowa postać ze studia Hanna-Barbera, czyli Tolek. W nowej odsłonie kreskówki zajmuje się on kupowaniem obrazów, ale jest bardziej chytry, niż zwykli kupcy. Wrodzona przebiegłość pozwala mu przekonać innych w rozmowie do sprzedania najdroższych dzieł za grosze. Tolek to prawdziwy spryciula wśród kotów.

W premierowych odcinkach mieszkańcy Jellystone będą musieli skrzyknąć się, aby rozwiązać problem z wielkim gorylem, który przypadkiem zaśnie na miejskim placu. Nie znajdą innego sposobu, niż wspólne przesunięcie gigantycznego znajomego. To nie jedyny duży bohater, który wystąpi w „Jellystone!”. Miś Boo-Boo znajdzie super buty, dzięki którym będzie wysoki. Wtedy Boo Boo stanie się popularny w miasteczku. Ale jednemu bohaterowi się to nie spodoba: Yogi będzie zazdrosny o popularność przyjaciela. Czy miś zdoła poskromić swoją zazdrość (więcej tutaj)?

„Jellystone!” - emisja od poniedziałku do piątku (od 27 grudnia 2021 roku) o godz. 14:50 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

829 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...