reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kanałów Prima MAX +1 i Prima KRIMI +1 nie będzie

dodano: 2021-12-25 10:52
autor: RO | źródło: parabola.cz

Prima Max Prima krimi +1 logo czechy 360px.jpg Nowe kanały z przesunięciem czasowym nie będą dostępne w czeskiej grupie telewizyjnej FTV Prima, a przynajmniej nie teraz. Nadawca zwrócił koncesje na nadawanie programów Prima KRIMI +1 i Prima MAX +1, które otrzymał rok temu.

TV_Prima_760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Regulator RRTV na listopadowym posiedzeniu w 2020 r. udzielił licencji na kanały telewizyjne Prima MAX +1 i Prima KRIMI +1, które miały być godzinnym przesunięciem programów Prima MAX i Prima KRIMI. Uzyskane zgody dawały zielone światło na dystrybucję z nadajników naziemnych i satelity.

Ostatecznie żaden z kanałów nie został uruchomiony. FTV Prima postanowiła z nich zrezygnować. W efekcie nadawca posiada tylko jeden kanał w wersji +1, a jest to Prima +1 będący przesunięciem czasowym flagowej stacji telewizyjnej TV Prima.

Zamiast rozwijania oferty kanałów z przesunięciem czasowym, nadawca zaczął inwestować w inne projekty, które nie tylko zapełniają wolną pojemność w multipleksach naziemnych, ale także przynoszą zupełnie nowe treści. W czerwcu 2021 wystartował kanał Prima STAR, który skoncentrował się na archiwalnych produkcjach FTV Prima. Dzięki temu projektowi nadawca może przypomnieć starszym i pokazać młodym widzom programy, które powstawały od początku istnienia TV Prima.

Druga stacja Prima Show ruszyła dwa miesiące temu. Oferuje krajowe i zagraniczne reality show. Prima Show jest więc pierwszym projektem na rynku skoncentrowanym na tym gatunku.

Grupa telewizyjna Prima obsługuje również inne kanały tematyczne, w tym kobiecy Prima LOVE, męski Prima COOL, kryminalny Prima KRIMI, filmowy Prima MAX, dokumentalny Prima ZOOM, informacyjny CNN Prima NEWS, przesunięty w czasie Prima +1 oraz kanał Prima PLUS na Słowacji.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...