reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Start reality show „Farma” już w styczniu [wideo]

dodano: 2021-12-27 11:33 | aktualizacja: 2021-12-30 13:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Telewizja Polsat

Farma Telewizja Polsat Constantin Entertainment Polska 17 stycznia o godz. 20:00 w Polsacie odbędzie się premiera reality show „Farma”. To będzie program, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Kilkunastu uczestników świadomie porzuci swój nowoczesny styl życia i zamieszka w wiejskim gospodarstwie, bez prądu, bieżącej wody i Internetu. Zobacz pierwszy zwiastun.

Constantin Entertainment Polska
Farma Telewizja Polsat Constantin Entertainment Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Na opuszczonej farmie położonej w leśnych ostępach Puszczy Noteckiej kilkunastu odważnych „mieszczuchów” rozpocznie swoją „sielską” przygodę. Jeśli ktoś z nich marzył o beztroskich wczasach pod gruszą, srogo się zawiedzie. Miejskich wygód będzie brakować, a na horyzoncie migotać będzie wizja całkiem nowych obowiązków, o których mieszczuchom nawet się nie śniło. Brak bieżącej wody, Internetu, telefonu, codziennych miejskich wygód, a w zamian za to praca od świtu do nocy. Czy uczestnicy przywykną do nowego trybu życia, a Farma stanie się ich drugim domem? W tej niezwykłej przygodzie uczestnikom będą towarzyszyć - Marcelina Zawadzka oraz Ilona Krawczyńska, które występują w roli prowadzących.
 
Ilona Krawczyńska i Marcelina Zawadzka, fot. Constantin Entertainment Polska

„Farma” to reality show, w którym przyzwyczajeni do wygód i uroków wielkomiejskiego życia uczestnicy, będą musieli przetrwać w warunkach, jakich do tej pory nie znali. Wczesne wstawanie, opieka i obrządzanie zwierząt, prace w polu, posiłki z tego, co uda się im wyhodować, a spokojny sen tylko wtedy, gdy obowiązki na to pozwolą. Do tego pojedynki o przetrwanie, a także zadania, które będą wymagały od nich trudnych decyzji, nie zawsze w zgodzie z ich charakterem. Jednym słowem - lekko nie będzie i już po wstępnej konfrontacji z warunkami panującymi na farmie okaże się, że nie wszyscy będą gotowi na to, co ich czeka.

Aby przeżyć i wygrać program, mieszkańcy Farmy będą musieli ze sobą współpracować, sprawdzić swój instynkt przetrwania oraz siłę charakteru. Będę sojusze, kłótnie, intrygi ale też przyjaźnie, a może nawet miłość? Co tydzień z Farmą pożegna się jeden uczestnik, a ostatecznie tylko jeden zdobędzie tytuł Super Farmera i 100 tys. zł.

FARMA
Emisja od 17 stycznia o godz. 20:00 w Polsacie.

Producentem wykonawczym programu jest Constantin Entertainment Polska.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

579 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

639 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...