reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Miszmasz, czyli kogel mogel 3” w kanale TVP1

dodano: 2021-12-31 02:11
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

Next Film TVP „Miszmasz, czyli kogel mogel 3” W sobotę, 1 stycznia 2022 roku o godz. 21:50 w kanale TVP1 wyemitowany zostanie premierowo polski film „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”. Jego producentem jest MTL Maxfilm, koproducentem Telewizja Polska, a dystrybutorem Next Film (Agora). Reżyserem jest Kordian Piwowarski, autorką scenariusza Ilona Łepkowska, a za zdjęcia odpowiadał Filip Marcickiewicz. W obsadzie znaleźli się Grażyna Błęcka-Kolska, Aleksandra Hamałko, Katarzyna Łaniewska, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Joanna Jarmołowicz, Małgorzata Rożniatowska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Wiktor Zborowski, Jerzy Rogalski, Paweł Nowisz, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski i Nikodem Rozbicki.

Next Film TVP „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
30 lat po filmach „Kogel-mogel” (1988) i „Galimatias, czyli kogel-mogel 2” (1989) w reżyserii Romana Załuskiego powstał film o dalszych losach bohaterów wcześniejszych części. Komedia „Miszmasz, czyli kogel mogel 3” trafiła na ekrany kin w piątek, 25 stycznia 2019 roku.

W nowej odsłonie Katarzyna (w tej roli Grażyna Błęcka-Kolska) nie jest już żoną Pawła Zawady (Dariusz Siatkowski), który przeniósł się na stałe do Holandii. Ona mieszka wraz z matką (Katarzyna Łaniewska) w rodzinnej wiosce, gdzie wiedzie spokojne życie. Jest dyrektorką lokalnej szkoły. Kłopoty zaczynają się, gdy do kraju wraca syn byłych małżonków, który spędził wiele lat u ojca w Holandii. Marcin Zawada (Nikodem Rozbicki) uchodzi za nicponia, zakałę rodziny i lenia. Zamierza teraz rozkręcić własny biznes w Polsce, chce otworzyć dyskotekę i postawić szklarnię, w której będzie uprawiał „roślinki”, pochodzące z Holandii. Ale chłopak od razu popada w tarapaty.

Problemy mają również znani z poprzednich komedii Wolańscy z Warszawy, docent Marian (Zdzisław Wardejn), dziś z tytułem profesora, jego żona Barbara (Ewa Kasprzyk), obecnie sekstrenerka i autorka kontrowersyjnej książki. Małżeństwo przeżywa kryzys. Ich rozkapryszony syn Piotr (Maciej Zakościelny), teraz już prawie czterdziestolatek, beztrosko żyje u boku bogatej i dużo starszej żony Marleny (Katarzyna Skrzynecka). Okazuje się, że rodzina Wolańskich powiększyła się o córkę Agnieszkę (Aleksandra Hamałko), która wyrosła na bardzo ładną, ale nieco zagubioną dziewczynę. Ona i jej ojciec nie czują się dobrze w domu. Ruszają więc w trasę na spotkanie przygody. Przy okazji składają wizytę Piotrowi. Drogi Katarzyny i Wolańskich znowu się krzyżują. Okazuje się, że jej syn Marcin w dość nieprzyjemnych okolicznościach poznał Agnieszkę. Ich przypadkowa znajomość przerodzi się w romans.

„Miszmasz, czyli kogel mogel 3” - o filmie: komedia obyczajowa, Polska 2019, reżyseria: Kordian Piwowarski, scenariusz: Ilona Łepkowska, scenografia: Zofia Lubińska, montaż: Marceli Majer, zdjęcia: Filip Marcickiewicz, aktorzy: Grażyna Błęcka-Kolska, Aleksandra Hamałko, Katarzyna Łaniewska, Katarzyna Skrzynecka, Anna Mucha, Joanna Jarmołowicz, Małgorzata Rożniatowska, Ewa Kasprzyk, Zdzisław Wardejn, Wiktor Zborowski, Jerzy Rogalski, Paweł Nowisz, Maciej Zakościelny, Mikołaj Roznerski i Nikodem Rozbicki.

Pierwotnie premiera filmu „Miszmasz, czyli kogel mogel 3” w TVP1 miała się odbyć w poniedziałek, 5 kwietnia 2021 roku, ale z uwagi na śmierć tego dnia wokalisty Krzysztofa Krawczyka nadawca postanowił o zdjęciu filmu z ramówki i wyemitowaniu programów o zmarłym piosenkarzu (więcej tutaj).

Dodajmy, że wkrótce kinową premierę będzie miał film „Koniec świata, czyli kogel mogel 4”.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Anna Mucha, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamałko, Zdzisław Wardejn i Maciej Zakościelny na plakacie promującym kinową emisję filmu „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”, foto: Agora
Anna Mucha, Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Nikodem Rozbicki, Aleksandra Hamałko, Zdzisław Wardejn i Maciej Zakościelny na plakacie promującym kinową emisję filmu „Miszmasz, czyli kogel mogel 3”, foto: Agora


„Miszmasz, czyli kogel mogel 3” - emisja w sobotę, 1 stycznia 2022 roku o godz. 21:50 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

469 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...