reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-20 - 2022-05-21

Sport w polskiej TV 1.01.2022

dodano: 2021-12-31 12:59 | aktualizacja: 2022-01-02 09:38
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport-w-polskiej-TV_sk_4_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: Arsenal FC – Manchester City. Transmisja live z Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen w Eurosporcie i TVN. 



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
 
CANAL+ Sport

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Arsenal FC – Manchester City
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Watford FC – Tottenham Hotspur
Komentarz: Piotr Glamowski, Przemysław Rudzki

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Crystal Palace – West Ham United
komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Milwaukee Bucks – New Orleans Pelicans
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Norwich City [mecz przełożony]
komentarz: Marcin Rosłoń, Wojciech Jagoda
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Sheffield United – Middlesbrough FC [mecz przełożony]
Komentarz: Tomasz Zieliński

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Blackpool FC – Hull City
Komentarz: Sebastian Chabiniak
 
Eurosport 1

12:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Oberstdorf:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych

14:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Garmisch-Partenkirchen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

16:15 Skoki narciarskie kobiet: Puchar Świata, Ljubna:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

18:00 Snowboard: Puchar Świata, Calgary:
Slopestyle
 
Metro

12:00 Biegi narciarskie: Tour de Ski, Oberstdorf:
Biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
Komentarz: Paweł Ulbrych
 
Polsat Sport

07:30 Tenis: ATP Cup:
Grecja – Polska (Michail Pervolarakis – Kamil Majchrzak)

09:00 Tenis: ATP Cup:
Grecja – Polska (Stefanos Tsitsipas – Hubert Hurkacz)

11:00 Tenis: ATP Cup:
Grecja – Polska

00:00 (so/nd) Tenis: ATP Cup:
Rosja – Francja (Roman Safiullin – Arthur Rinderknech)

02:00 (so/nd) Tenis: ATP Cup:
Rosja – Francja (Danił Miedwiediew – Ugo Humbert)

03:30 (so/nd) Tenis: ATP Cup:
Rosja – Francja
 
Polsat Sport Extra

07:30 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – Norwegia (Filip Krajinović – Viktor Durasović)

09:00 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – Norwegia (Dusan Lajović – Casper Ruud)

11:00 Tenis: ATP Cup: 
Serbia – Norwegia

14:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
Przejazd dwójek mężczyzn

19:00 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski [mecz odwołany]

00:00 (so/nd) Tenis: ATP Cup:
Kanada – USA (Denis Shapovalov – John Isner)
    
02:00 (so/nd) Tenis: ATP Cup:
Kanada – USA (Felix Auger-Aliassime – Taylor Fritz)

03:30 (so/nd) Tenis: ATP Cup:
Kanada – USA
 
Polsat Sport News

08:00 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
Monobob kobiet
Komentarz: Grzegorz Pajda

09:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
Monobob kobiet
Komentarz: Grzegorz Pajda

12:30 Bobsleje: Puchar Świata, Sigulda:
Przejazd dwójek mężczyzn
Komentarz: Grzegorz Pajda
 
Sportklub

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Pinar Karsiyaka – Darüşşafaka Tekfen
Komentarz: Jakub Ryś
 
TVN

14:00 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni, Garmisch-Partenkirchen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

13:30 Dart: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału
Komentarz: Jakub Łokietek

20:00 Dart: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału
Komentarz: Jakub Łokietek

22:15 Dart: Mistrzostwa Świata:
1/4 finału
Komentarz: Jakub Łokietek

02:00 (so/nd) Boks: Gala, Hollywood: 
Luis Ortiz – Charles Martin

Komentarz: Janusz Pindera, Piotr Jagiełło
 
Viaplay

15:00 Rugby: Premiership Rugby: 
Sale Sharks – Wasps

17:30 Rugby: Premiership Rugby: 
Exeter Chiefs – Bristol bears 

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Buffalo Sabres

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – Carolina Hurricanes

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Montreal Canadiens

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Chicago Blackhawks

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Edmonton Oilers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – St. Louis Blues

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Toronto Maple Leafs – Ottawa Senators

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Vancouver Canucks

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Philadelphia Flyers


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Optibox NGEN H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki OptiBox firmy AX...

109 zł Więcej...