reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Królewski weekend” w kanale TVP Kobieta

dodano: 2022-01-03 06:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP

TVP Kobieta Od czwartku, 6 stycznia, w dniu Święta Trzech Króli, do niedzieli, 9 stycznia br. kanał TVP Kobieta zaprasza widzów na „Królewski weekend”. Jak zapowiada nadawca, na antenie nie zabraknie dworskich obyczajów, mody, ale też filmów i rozmów z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. W ramach pasma stacja pokaże takie produkcje jak „Windsor. Największa miłość Elżbiety II”, „Res Poloniae. O Polsce z oddali”, „Jak zostać królem”, „Kwiaty na warsztat”, „Taka jak ty”, „Coco Chanel” i „Książę Karol, wieczny następca tronu”.

TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Królewski weekend” w kanale TVP Kobieta:

W czwartek, 6 stycznia br. o godzinie 16:30 antena wyemituje pierwszy z czterech odcinków serii ujawniającej najgłębsze tajemnice brytyjskiej monarchii - „Windsor. Największa miłość Elżbiety II”. Natomiast o godzinie 19:00 odbędzie się premiera cyklu dokumentalnego znad Tamizy - „Res Poloniae. O Polsce z oddali”, w którym o Polsce z oddali opowiedzą goście. Bohaterką pierwszego odcinka jest przyjaciółka rodziny królewskiej, portrecistka Lady Barbara Hamilton, której prace zdobią pałace i muzea na całym świecie. W kolejnych dniach Lady Fiona Carnarvon opowie o życiu brytyjskiej arystokracji, a dzień później brytyjski pretendent do tronu George Windsor uchyli rąbka tajemnicy na temat swych zamiłowań do polskiej literatury. Program zakończy w niedzielny wieczór (9 stycznia br.) jego wysokość Edward Windsor. W czwartek, 6 stycznia br. o godzinie 21:30 na antenie odbędzie się emisja nagrodzonego czterema „Oskarami” filmu „Jak zostać królem”. W rolę króla Jerzego VI Windsora, uczącego się na nowo pełnić monarsze obowiązki i pokonującego lęk przed publicznymi wystąpieniami, wcielił się Colin Firth (więcej tutaj i tutaj).

Jak zapowiada nadawca, w sobotę, 8 stycznia br. na widzów czekać będzie wiele niespodzianek. O godzinie 14:05 widzowie zobaczą świąteczne wydanie „Kwiatów na warsztat”, w którym prowadząca przybliży widzom symbolikę róży jako królewskiego kwiatu (więcej tutaj). Wieczorem o godzinie 18:30 wyemitowany zostanie najnowszy odcinek „Takiej jak ty”. Tym razem rozmowa z królową polskiej powieści kryminalnej Katarzyną Bondą (więcej tutaj). A o godzinie 21:30 biografia ikony mody XX wieku - film „Coco Chanel”. W roli tytułowej wystąpi Audrey Tautou (więcej tutaj).

Na zakończenie „Królewskiego weekendu” w niedzielę, 9 stycznia br. kanał TVP Kobieta zaprosi o godzinie 14:30 na odcinek francuskiego programu dokumentalnego „Książę Karol, wieczny następca tronu”. Dokument przybliży życie i poglądy najstarszego syna brytyjskiej królowej Elżbiety II, męża zmarłej księżnej Diany, księcia Karola.
 
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...