reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

W Hiszpanii rozwija się nowy kanał podróżniczy

dodano: 2022-01-03 20:30
autor: RO | źródło: satcesc.com

Escapa TV Przed dużą szansą rozwoju w Hiszpanii stoi nowy kanał podróżniczy Escapa TV. Ostateczne zaprzestanie ponad 20-letniej działalności kanału Viajar pozostawiło pustkę u operatorów płatnej telewizji, którzy dystrybuowali go do 31 grudnia 2021 roku.

www.escapatv.info
Escapa TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Poświęcony światowej turystyce i podróżom Viajar to już historia, ale niektóre platformy podjęły działania w tej sprawie, a inne przygotowują się do zastąpienia jej nową marką o zbliżonej treści.

Vodafone, Euskaltel, R Cable to pierwsi operatorzy telekomunikacyjni, którzy wprowadzili do swoich ofert Escapa TV na zwolnione miejsce po Viajar. Wkrótce zrobią to następni.

Escapa TV to kanał poświęcony podróżom, turystyce i sportom outdoorowym. Przeznaczony jest dla fanów podróży. Kanał stopniowo rozszerza swoją obecność na kolejnych platformach płatnej telewizji w Hiszpanii. Ponadto istnieje możliwość jego oglądania strumieniowo przez aplikację dostępną na systemy Android i iOS. Abonament wynosi 6,99 euro miesięcznie lub 49,99 euro rocznie.

Na razie Movistar+, jeden z największych operatorów w Hiszpanii, nie zdecydował się wprowadzić Escapa TV do swoich pakietów.

Viajar rozpoczął nadawanie w październiku 1997 roku w nieistniejącej już platformie Canal Satellite Digital (obecnie Movistar+).

Źródło: satcesc.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...