reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-12-10 - 2023-12-11

2022 rok z dartem w TVP Sport

dodano: 2022-01-04 15:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: tvpsport.pl

TVP Sport od 11.06.2021 Ledwo co opadły emocje po tym, jak Peter Wright został mistrzem świata PDC w darcie i odzyskał tytuł po dwóch latach przerwy. Tymczasem sportowa Polska usłyszy jeszcze o tej dyscyplinie na antenach TVP. Kiedy kolejne wydarzenia w darcie?

dart rzutki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mistrzostwa Świata PDC 2022/23

Na antenach TVP Sport oraz online będzie można zobaczyć dwie prestiżowe imprezy darterskie z udziałem najlepszych zawodników globu, m.in. Petera Wrighta, Michaela Smitha czy też Gerwyna Price'a. Jedną z nich będą właśnie indywidualne mistrzostwa świata. Liczymy ponownie na wielkie emocje związane też ze startami Krzysztofa Ratajskiego, ćwierćfinalisty z 2020 roku.

Tytułu bronić będzie Wright, który w poniedziałek, 3 stycznia został mistrzem świata federacji PDC. Szkot rozstawiony z numerem „2” w finale pokonał Smitha 7:5. Wyczerpujący 12-setowy mecz miał miejsce przy udziale publiczności, która w edycji 2020 nie mogła obserwować zawodników z widowni.

PDC World Cup of Darts 2022

World Cup of Darts to mały przedsmak indywidualnych mistrzostw świata. W tym turnieju mierzą się pary reprezentantów, którzy są najlepszymi, bądź jednymi z lepszych w kraju. Drużynowe mistrzostwa świata nie obędą się bez udziału Polaków. Oprócz Ratajskiego, w 2021 roku w składzie znalazł się Krzysztof Kciuk. Są to jedyni posiadacze karty PDC z kraju nad Wisłą. Jest zatem więcej niż możliwe, że w tych właśnie turniejach zobaczymy ich także za rok.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...