reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-08-14 - 2022-08-15

2022 rok z dartem w TVP Sport

dodano: 2022-01-04 15:39
autor: Jerzy Kruczek | źródło: tvpsport.pl

TVP Sport od 11.06.2021 Ledwo co opadły emocje po tym, jak Peter Wright został mistrzem świata PDC w darcie i odzyskał tytuł po dwóch latach przerwy. Tymczasem sportowa Polska usłyszy jeszcze o tej dyscyplinie na antenach TVP. Kiedy kolejne wydarzenia w darcie?

dart rzutki


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mistrzostwa Świata PDC 2022/23

Na antenach TVP Sport oraz online będzie można zobaczyć dwie prestiżowe imprezy darterskie z udziałem najlepszych zawodników globu, m.in. Petera Wrighta, Michaela Smitha czy też Gerwyna Price'a. Jedną z nich będą właśnie indywidualne mistrzostwa świata. Liczymy ponownie na wielkie emocje związane też ze startami Krzysztofa Ratajskiego, ćwierćfinalisty z 2020 roku.

Tytułu bronić będzie Wright, który w poniedziałek, 3 stycznia został mistrzem świata federacji PDC. Szkot rozstawiony z numerem „2” w finale pokonał Smitha 7:5. Wyczerpujący 12-setowy mecz miał miejsce przy udziale publiczności, która w edycji 2020 nie mogła obserwować zawodników z widowni.

PDC World Cup of Darts 2022

World Cup of Darts to mały przedsmak indywidualnych mistrzostw świata. W tym turnieju mierzą się pary reprezentantów, którzy są najlepszymi, bądź jednymi z lepszych w kraju. Drużynowe mistrzostwa świata nie obędą się bez udziału Polaków. Oprócz Ratajskiego, w 2021 roku w składzie znalazł się Krzysztof Kciuk. Są to jedyni posiadacze karty PDC z kraju nad Wisłą. Jest zatem więcej niż możliwe, że w tych właśnie turniejach zobaczymy ich także za rok.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 299 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

89 zł Więcej...