reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Paramount Network opuścił kraje skandynawskie

dodano: 2022-01-04 19:31
autor: RO | źródło: parabola.cz/allente.se

Paramount Plus logo white 360px.jpg ViacomCBS Networks wraz z końcem 2021 r. zaprzestał dystrybucji kanału rozrywkowego Paramount Network w Szwecji i Danii. Dzień wcześniej zakończył emisję w Finlandii. Zamknięcie rozrywkowego kanału linearnego, skoncentrowanego na serialach i filmach, nie była spowodowana niską oglądalnością, a innymi intencjami nadawcy. Firma chce wykorzystać markę Paramount do rozwijania płatnej platformy streamingowej Paramount+.

Paramount Network HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Start usługi Paramount+ nie oznacza pełnego zakończenia linearnej dystrybucji Paramount Network. W Wielkiej Brytanii stacja zostanie przemianowana na 5Action i zachowa oryginalne treści. Marka Paramount posłuży do uruchomienia usługi przesyłania strumieniowego.

Paramount Network dla krajów skandynawskich był nadawany przez satelitę Thor 5 (0,8°W) z tp. C09 (11,341 GHz, pol. V, SR: 25000, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK). Dostęp mieli abonenci platformy Allente.

Operator Allente radzi klientom telewizji DTH, że ofertę Paramount+ mogą znaleźć w aplikacji Allente lub na telewizorze podłączonym do Internetu. Paramount+ jest zawarty w pakietach telewizyjnych Standard, Large i Premium.

Źródło: parabola.cz  allente.se 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...