reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Komediowe wieczory” w styczniu w Warner TV

dodano: 2022-01-04 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Warner TV Polska W styczniu 2022 roku kanał Warner TV w ramach pasma „Komediowe wieczory” poleca swoim widzom takie produkcje filmowe jak „Miłość i inne używki”, „Empire Records”, „Zakręcony”, „Król komedii”, „Agent XXL”, „Czarny rycerz”, „Całe szczęście” i „Zgadnij kto”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podróże w czasie, zamiana ról i podchody z przestępcami - „Komediowe wieczory” w Warner TV. Jak zapewnia nadawca, komedie z pierwszej dekady nowego milenium mają wyjątkowy urok. Absurdalne gagi osadzone w realiach codziennych sytuacji sprawiają, że widzowie chętnie powracają do filmów z tamtego okresu. W styczniu br. Warner TV zaprasza na „Komediowe wieczory”: w paśmie znajdzie się wiele tytułów z lat dwutysięcznych i nie tylko. Emisja odbywać się będzie od piątku, 7 stycznia br. około godziny 20:10.

Trudno o bardziej ikoniczną młodą gwiazdę komedii początku XXI wieku niż Lindsay Lohan - aktorka szybko stała się znana z ról młodych dziewczyn, które przechodzą przez życiowe turbulencje. W Warner TV pojawi się w filmie „Całe szczęście” (emisja w piątek, 28 stycznia br. o godzinie 20:15). Na ekranie wtórował jej będzie Chris Pine. Wcielą się w postaci, które są swoim całkowitym przeciwieństwem. Ona ma szczęście do wszystkiego: z nieba spadają jej wymarzone ubrania, każdy chce zrobić dla niej coś miłego. On jest całkowitym pechowcem, a wszystko, czego się dotknie, rozpada się na kawałki. Jeden pocałunek na przypadkowej imprezie sprawi, że zamieniają się sytuacją życiową. Choć ona chce zrobić wszystko, by odzyskać dobrą passę, on nie jest skory do oddania niespodziewanego prezentu, jaki otrzymał od losu.

W „Komediowych wieczorach” wyemitowane zostaną także filmy z komikiem Martinem Lawrencem. W „Agencie XXL” (emisja w piątek, 21 stycznia br. o godzinie 20:15) jest on pracownikiem służb specjalnych, który chce schwytać sprawcę. Aby to zrobić, musi zbliżyć się do jego partnerki. Jest na to tylko jeden sposób: przebrać się za matkę przestępcy i poznać wszystkie niezbędne informacje o poszukiwanym. Zaczyna funkcjonować pod przykrywką, w kostiumie starszej kobiety. W „Czarnym rycerzu” (emisja w piątek, 21 stycznia br. o godzinie 22:10) Martin Lawrence wciela się w pracownika historycznego parku rozrywki, który ma beztroskie podejście do życia. Pewnego dnia uderza się w głowę podczas pracy i mdleje - kiedy odzyskuje przytomność, budzi się w średniowieczu. Jego beztroskie i luzackie podejście do życia sprawia, że szokuje niejednego średniowiecznego mieszkańca miasta.

Warner TV zaprasza także na seanse słodko-gorzkich komediodramatów. Film „Miłość i inne używki” (emisja w piątek, 7 stycznia br. o godzinie 20:10) opowiada o parze, która rozpoczyna szczęśliwy związek, choć ona (w tej roli Anne Hathaway) woli zgłębiać swoją duchowość, a on (Jake Gyllenhaal) jest materialistą i sprzedawcą leków. Kiedy zaczyna zakochiwać się w bohaterce, okazuje się, że Maggie zmaga się z chorobą Parkinsona. Wspólnie odkrywają, czy w tak skrajnej sytuacji poradzą sobie z kontynuowaniem związku.

Stacja zaprasza też na emisję filmu „Król komedii” (emisja w piątek, 14 stycznia br. o godzinie 22:05) w reżyserii Martina Scorsese, z Robertem De Niro i Jerrym Lewisem w rolach głównych. Opowiada historię niespełnionego komika, który podąża za swoim idolem i liczy na to, że zdobędzie sławę i uznanie. Z upływem czasu ich relacja staje się coraz bardziej napięta, a intencje niespełnionego błazna są dalekie od koleżeńskich.

W programie znajdą się również filmy takie jak „Empire Records” (emisja w piątek, 7 stycznia br. o godzinie 22:15), „Zakręcony” (emisja w piątek, 14 stycznia br. o godzinie 20:15) czy „Zgadnij kto” (emisja w piątek, 28 stycznia br. o godzinie 22:15)

W każdy piątek stycznia br. Warner TV zaprasza na dwie kolejne produkcje w ramach pasma „Komediowe wieczory” (więcej tutaj).
 
Lindsay Lohan i Chris Pine w filmie „Całe szczęście”, foto: Regency Entertainment/Monarchy Enterprises S.a.r.l./Twentieth Century Fox Film Corporation
Lindsay Lohan i Chris Pine w filmie „Całe szczęście”, foto: Regency Entertainment/Monarchy Enterprises S.a.r.l./Twentieth Century Fox Film Corporation


„Komediowe wieczory” - emisja w piątki (od 7 stycznia 2022 roku) około godz. 20:10 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...