reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usta usta” 5 w telewizji TVN

dodano: 2022-01-05 01:46
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Usta usta” W środę, 5 stycznia br. o godz. 21:40 w kanale TVN wyemitowane zostaną premierowo odcinki 1. i 2. sezonu 5. polskiego serialu „Usta usta”. Dotychczas produkcja ta była dostępna dla użytkowników serwisu VOD Player. Występują Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Walach, Marta Chodorowska, Oliwia Ogorzelska, Aniela Płudowska, Olga Rayska, Edyta Olszówka, Anna Smołowik, Karolina Kominek, Katarzyna Pakosińska, Paulina Szostak, Elena Leszczyńska, Anna Nehrebecka, Paweł Wilczak, Wojciech Mecwaldowski i Marcin Perchuć. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie stacji ITVN (TVN International).

TVN „Usta usta”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, życie jest jedno i trzeba z niego korzystać. Zabawa, przyjaciele, czas dla siebie i dużo wrażeń, również tych fundowanych przez dorosłe dzieci. Bohaterowie piątego sezonu serialu „Usta usta” nie będą mieli chwili na odpoczynek. Jak rozwinie się romans Agnieszki (w tej roli Magdalena Popławska) z dużo młodszym Michałem (Mateusz Damięcki)? Czy naczelny podrywacz Adam (Paweł Wilczak) wreszcie się ustatkuje? W nowych odcinkach obok znanych już gwiazd pojawią się także m.in. Edyta Olszówka i Paweł Małaszyński. W czyim życiu namieszają grane przez nich postacie? Telewizyjna premiera piątej serii serialu odbędzie się w środę, 5 stycznia br. o godzinie 21:40 w TVN.

W finale czwartej serii Adam rozstał się ze swoją dużo od siebie młodszą żoną, Sarą (Wiktoria Filus). Teraz jest sam, ale coraz większą jego uwagę przykuwa właścicielka wynajmowanego przez niego mieszkania - Magdalena (Anna Czartoryska-Niemczycka). Kobieta uwikłana jest jednak w romans z żonatym mężczyzną i - choć Adamowi trudno w to uwierzyć - taki stan rzeczy bardzo jej odpowiada.

Agnieszka już w poprzednim sezonie rzuciła pracę, marząc o własnym wydawnictwie. Jej pełne entuzjazmu przygotowania zwieńczy sukces: znajdzie nową, młodą pisarkę Różę (Paulina Szostak) z ogromnym potencjałem. Kornatowska znów będzie świętować sukces w ramionach Michała, swojego partnera (nie tylko) biznesowego. Czyżby „jednorazowy numerek” przeradzał się w coś więcej? A rywalizować o jej rękę będą zarówno Krzysztof (Marcin Perchuć), jak i milioner Robert (Roman Frankl). Którego wybierze?

Nowa rzeczywistość czeka na Krzysztofa. W takiej sytuacji jeszcze nie był nigdy - bez pracy, bez mieszkania i z marnym pomysłem na życie. Przyparty do muru zacznie wciskać podejrzane ubezpieczenia starszym osobom. Na szczęście z pomocą przyjdzie mu Piotr (Wojciech Mecwaldowski), który jako szofer luksusowej limuzyny, pozna go ze swoją bogatą klientką - Agatą (Edyta Olszówka). Nie spodoba się to zazdrosnemu, a przy tym bardzo narwanemu mężowi kobiety, Marianowi (Dariusz Biskupski).

Nowy sezon to także czas sukcesów i trudnych decyzji w życiu Izy (Sonia Bohosiewicz). Po wielu latach w końcu otrzyma wymarzony awans w pracy. Szybko jednak odczuje jego skutki  - dostanie polecenie zwolnienia części swoich pracowników, w tym niepełnosprawnej przyjaciółki Urszuli (Anna Smołowik). Jak postąpi? I jak nowa twarz - bezwzględnej bizneswoman - spodoba się Piotrowi?

W obsadzie znaleźli się ponownie Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Walach, Marta Chodorowska, Oliwia Ogorzelska, Aniela Płudowska, Olga Rayska, Anna Nehrebecka, Paweł Wilczak, Wojciech Mecwaldowski, Marcin Perchuć, Mateusz Damięcki, Roman Frankl, Maciej Marcin Tomaszewski i Łukasz Gawroński. Do obsady dołączą między innymi: Edyta Olszówka (jako Agata), Anna Smołowik (Urszula), Karolina Kominek (Joanna), Katarzyna Pakosińska (Renata), Paulina Szostak (Róża), Paweł Małaszyński (Dominik), Dariusz Biskupski (Marian), a w rolę Oksany - ulubionej ukraińskiej opiekunki do dzieci, obecnie asystentki Agnieszki, wcieli się znana z pierwszych trzech sezonów Elena Leszczyńska.

Za reżyserię nowych odcinków odpowiada Łukasz Jaworski, producentką jest Oriana Kujawska, autorami scenariusza są Katarzyna Krzysztopik wraz z Wojciechem Bockenheimem. Autorem zdjęć jest Paweł Figurski, scenografię przygotowuje Maciej Fajst, charakteryzację Jolanta Madejska-Witek oraz Alina Janerka, a kostiumy Katarzyna Baran. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec. Projekt rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej, który nadzoruje Marta Grela (więcej tutaj).
 
Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Paweł Wilczak i Magdalena Popławska w serialu „Usta usta”, foto: TVN Discovery
Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Paweł Wilczak i Magdalena Popławska w serialu „Usta usta”, foto: TVN Discovery


„Usta usta” - sezon 5., emisja w środy (od 5 stycznia 2022 roku) o godz. 21:40 w TVN. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

329 zł Więcej...