reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Polskie kolędowanie...” w telewizji Polsat

dodano: 2022-01-06 08:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Polskie kolędowanie w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu” grafika animacja rysunek bajka wiara religia Kościół chrześcijaństwo W czwartek, 6 stycznia 2022 roku o godz. 17:25 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo koncert „Polskie kolędowanie w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu”. Wystąpili Dawid Kwiatkowski, Kamil Bednarek, Enej, Pectus i Arka Noego. Widowisko poprowadził Antoni Królikowski. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Biuro Programu „Niepodległa” i sfinansowane ze środków budżetu państwa w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości. Koncert odbył się w czwartek, 30 grudnia 2021 roku w Warszawie, na dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego (UW).

Telewizja Polsat
Polsat „Polskie kolędowanie w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu” grafika animacja rysunek bajka wiara religia Kościół chrześcijaństwo


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Polskie kolędowanie”

Jak zapowiada nadawca, gwiazdy polskiej sceny muzycznej, między innymi Dawid Kwiatkowski, Kamil Bednarek, Enej, Pectus i Arka Noego, w świątecznym, bożonarodzeniowym repertuarze. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki: „Dzisiaj w Betlejem”, „Wśród nocnej ciszy” czy „Gdy się Chrystus rodzi”, oraz wyjątkowa scenografia z żywą szopką. W roli prowadzącego Antoni Królikowski. Koncert „Polskie kolędowanie” w czwartek, 6 stycznia br. od godziny 17:25 będzie emitowany na antenie telewizji Polsat.

Pielęgnowanie polskiej tradycji

Okres Bożego Narodzenia, zwieńczony Świętem Trzech Króli, jest szczególnie bogaty w tradycje mocno zakorzenione w polskim dziedzictwie narodowym. Nieodłącznym ich elementem są kolędy, bez których trudno wyobrazić sobie święta w towarzystwie bliskich.

Przedłużenie okresu świątecznego

Jak zapowiada nadawca, koncert, w którym gwiazdy estrady, wraz z publicznością zgromadzoną na dziedzińcu Uniwersytetu Warszawskiego, śpiewają najbardziej znane kolędy, podtrzymuje w naszych domach świąteczną atmosferę i jest powrotem do polskiego zwyczaju corocznego wspólnego kolędowania.

W ramach programu „Niepodległa”

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Biuro Programu „Niepodległa”, sfinansowane ze środków budżetu państwa w ramach obchodów stulecia odzyskania niepodległości oraz odbudowy polskiej państwowości (więcej tutaj).

„Polskie kolędowanie w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu” - emisja w czwartek, 6 stycznia 2022 roku o godz. 17:25 w telewizji Polsat.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

699 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...