reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Start Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK

dodano: 2022-01-05 16:48
autor: RO | źródło: parabola.cz/satelitnatv.sk

Nova Sport Od środy, 5 stycznia 2022 r. dom sprzedaży słowackiej grupy telewizyjnej Markiza udostępnia dwa nowe kanały sportowe klasy premium Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK, które zastępują wcześniejszy projekt wspólny dla Czech i Słowacji.

Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK
Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oddzielna dystrybucja przeznaczona wyłącznie na rynek słowacki pozwoli zaspokoić zapotrzebowanie wszystkich reklamodawców, którzy chcą dotrzeć do aktywnej męskiej widowni. Niewątpliwie także firmy bukmacherskie docenią ten fakt, który otwiera niezwykle atrakcyjny sposób na jak najbardziej efektywną komunikację z potencjalnymi klientami.

Nova Sport 3 i Nova Sport 4 nadają na czeskim i słowackim rynku od 13.08.2021 i nadal mają dostarczać identyczne treści sportowe, nawet po podziale dystrybucji na język czeski i słowacki. Będą się różnić tylko spotami sponsorowanymi i blokami reklamowymi, dostosowanymi do danego kraju.

Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK będą nadal nadawać w jakości HD, obiecując widzom najpopularniejsze rozgrywki sportowe (Ligę Mistrzów UEFA, hiszpańską LaLigę, niemiecką Bundesligę, włoską Serie A). Oprócz najlepszych lig, stacje będą również transmitować drugie zawody piłkarskie z Hiszpanii i Niemiec.

Na wyodrębnionych kanałach widzowie obejrzą także amerykańską serię NASCAR czy Puchar Wyzwolicieli Ameryki Południowej (Copa Libertadores de América). Nova Sport 3 SK i Nova Sport 4 SK zapewnią transmisje z nowego studia telewizyjnego oraz najnowsze technologie.

Od momentu uruchomienia, kanały są dostępne na Słowacji w ofertach operatorów Slovak Telekom i DIGI Slovakia. Orange Slovensko również kanały włączyło do swoich pakietów, a obecnie ponad 400 tys. subskrybentów może oglądać oba programy. Markiza podaje, że trwają negocjacje z innymi dostawcami, aby nowe kanały dotarły do jak największej liczby widzów.

Działalność oddzielnych kanałów Nova Sport 3 i Nova Sport 4 w Czechach i na Słowacji została zatwierdzona w zeszłym roku na ostatnim posiedzeniu przez czeskiego regulatora medialnego RRTV.

Źródło: parabola.cz  satelitnatv.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...