reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-22 - 2022-01-23

Sport w polskiej TV 8.01.2022

dodano: 2022-01-07 13:29 | aktualizacja: 2022-01-07 19:24
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_B.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu LaLiga Santander w 4K: Real Madryt – Valencia CF. Transmisja live z WTA World Tour Adelajda tylko w CANAL+ Sport.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ 4K Ultra HD

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Valencia CF

Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport

09:30 Tenis: WTA World Tour, Adelajda:
Ashleigh Barty – Iga Świątek
Komentarz: Michał Lewandowski, Klaudia Jans-Ignacik

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Madryt – Valencia CF

Komentarz: Piotr Laboga, Tomasz Ćwiąkała
 
CANAL+ Sport 2

16:15 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Sociedad – Celta Vigo
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Memphis Grizzlies
Komentarz: Wojciech Michałowicz, Radosław Hyży
 
Eleven Sports 1

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Coventry City – Derby County
Komentarz: Mateusz Majak, Marcin Gazda 

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Leicester City – Watford FC
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica 

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Granada CF – FC Barcelona 

Komentarz: Mateusz Święcicki, Sebastian Chabiniak

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RS Lens – Stade Rennes
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Hartlepool United – Blackpool FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Newcastle United – Cambridge United
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Chelsea FC – Chesterfield FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński 
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
West Bromwich Albion – Brighton&Hove Albion
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula 

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Swansea City – Southampton FC
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak 
 
Eleven Sports 4

13:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Coventry City – Derby County
Komentarz: Mateusz Majak, Marcin Gazda 

16:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Barnsley FC – Barrow AFC
Komentarz: Patryk Mirosławski, Marcin Gazda 

18:30 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Hull City – Everton FC
Komentarz: Julian Kowalski, Filip Kapica

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RS Lens – Stade Rennes
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu giganta kobiet
    

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
1. przejazd slalomu giganta mężczyzn

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu giganta kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
2. przejazd slalomu giganta mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Bischofshofen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
Eurosport 2

09:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs skoków mężczyzn

12:05 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta mieszana
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Bieg na 5 km kobiet

14:20 Snowboard: Puchar Świata, Scuol:
Slalom gigant równoległy

18:20 Snowboard: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Slopestyle

20:30 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Tremblant:
Jazda po muldach

21:50 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Slopestyle
 
nSport+

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
RS Lens – Stade Rennes
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
Polsat Sport

05:00 Tenis: ATP Cup:
Kanada – Rosja

06:30 Tenis: ATP Cup:
Kanada – Rosja

12:05 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Sztafeta mieszana

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów


18:30 Gala Mistrzów Sportu
 
Polsat Sport Extra

06:00 Snowboard: Puchar Świata, Krasnojarsk:
Cross

14:30 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 2

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – Jastrzębski Węgiel
 
Polsat Sport News

09:45 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Monobob kobiet

11:15 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Monobob kobiet

13:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd dwójek mężczyzn

14:35 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Pojedyncza sztafeta mieszana

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Anwil Włocławek – Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

20:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Tremblant:
Jazda po muldach

22:00 Snowboard: Puchar Świata, Mammoth Mountain:
Slopestyle
 
Sportklub

08:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Nanjing Tongxi Monkey King – Fujian Sturgeons

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
HDI Sigorta Afyon Belediye – Gaziantep Basketbol

14:30 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

15:00 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

15:40 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

16:55 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody

18:10 Siatkówka plażowa: King of the Court, Doha:
Zawody
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Bischofshofen:
Konkurs indywidualny
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

08:05 Biegi narciarskie: Ski Classics - Pustertaler Ski Marathon:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner

20:00 Piłka ręczna mężczyzn: Spanish International: 
Hiszpania – Polska
Komentarz: Maciej Iwański, Michał Matysik
 
Viaplay

12:00 Piłka nożna kobiet: Primera División Femenina: 
Madrid CFF – Sevilla FC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Piotr Domagała, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Union Berlin
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
TSG 1899 Hoffenheim – FC Augsburg
Komentarz: Mateusz Juza

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SC Freiburg – DSC Arminia Bielefeld
Komentarz: Szymon Ratajczak, Michał Trela

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
SpVgg Greuther Fürth – VfB Stuttgart 1893
Komentarz: Dawid Król

16:00 Rugby: Premiership Rugby: 
Harlequins – Exeter Chiefs

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan: 
Linköping HC – Brynäs IF

18:30 Piłka nożna: Viaplay:
Eintracht Frankfurt – Borussia Dortmund

Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – Pittsburgh Penguins
Komentarz: Patryk Rokicki, Marcin Iwankiewicz

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Florida Panthers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets – New Jersey Devils

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – San Jose Sharks

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – Boston Bruins

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Nashville Predators

02:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Washington Capitals

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – New York Rangers

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vancouver Canucks – Ottawa Senators

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Vegas Golden Knights – Chicago Blackhawks

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Detroit Red Wings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...