reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia” w WP

dodano: 2022-01-07 11:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

Lifetime „Ślub od pierwszego wejrzenia” grafika animacja rysunek bajka ślub wesele panna młoda W piątek, 7 stycznia br. o godz. 21:50 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu amerykańsko-australijskiego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia” („Married At First Sight Australia”). Dodajmy, iż amerykańską wersję widowiska „Ślub od pierwszego wejrzenia” („Married At First Sight”) mogą obecnie oglądać widzowie stacji Lifetime, natomiast polską edycję „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazywał kanał TVN.

Lifetime „Ślub od pierwszego wejrzenia” grafika animacja rysunek bajka ślub wesele panna młoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia” to program, w którym nieznajomi biorą udział w eksperymencie społecznym i są dobierani przez ekspertów w pary, które po raz pierwszy w życiu spotykają się przy ołtarzu, potem spędzają noc poślubną w hotelu, a następnie wyruszają w podróż poślubną. Po powrocie mieszkają razem przez pewien czas i decydują, czy będą kontynuować swój związek.

Dodajmy, iż amerykańską wersję widowiska „Ślub od pierwszego wejrzenia” mogą obecnie oglądać widzowie stacji Lifetime (więcej tutaj), natomiast polską edycję „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazywał kanał TVN (więcej tutaj).

„Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia” - sezon 1., emisja w piątki (od 7 stycznia 2022 roku) około godz. 21:50 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik Fuba ODE8600 DVB-T/T2 HEVC

Fuba ODE8600 to odbiornik do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T...

125 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

549 zł Więcej...