reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia” w WP

dodano: 2022-01-07 11:20
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

Lifetime „Ślub od pierwszego wejrzenia” grafika animacja rysunek bajka ślub wesele panna młoda W piątek, 7 stycznia br. o godz. 21:50 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 1. sezonu amerykańsko-australijskiego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia” („Married At First Sight Australia”). Dodajmy, iż amerykańską wersję widowiska „Ślub od pierwszego wejrzenia” („Married At First Sight”) mogą obecnie oglądać widzowie stacji Lifetime, natomiast polską edycję „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazywał kanał TVN.

Lifetime „Ślub od pierwszego wejrzenia” grafika animacja rysunek bajka ślub wesele panna młoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak czytamy w opisie, „Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia” to program, w którym nieznajomi biorą udział w eksperymencie społecznym i są dobierani przez ekspertów w pary, które po raz pierwszy w życiu spotykają się przy ołtarzu, potem spędzają noc poślubną w hotelu, a następnie wyruszają w podróż poślubną. Po powrocie mieszkają razem przez pewien czas i decydują, czy będą kontynuować swój związek.

Dodajmy, iż amerykańską wersję widowiska „Ślub od pierwszego wejrzenia” mogą obecnie oglądać widzowie stacji Lifetime (więcej tutaj), natomiast polską edycję „Ślubu od pierwszego wejrzenia” pokazywał kanał TVN (więcej tutaj).

„Ślub od pierwszego wejrzenia: Australia” - sezon 1., emisja w piątki (od 7 stycznia 2022 roku) około godz. 21:50 w telewizji WP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Ferguson REGENT i100 FM, DAB+, BT, Wi-Fi, Radio internetowe

Stacjonarne radio DAB+ oraz UKF/FM. Posiada wbudowany głośnik oraz antenę...

269 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2021

10 zł Więcej...

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

49 zł Więcej...