reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-18 - 2022-01-19

Sport w polskiej TV 9.01.2022

dodano: 2022-01-08 12:21 | aktualizacja: 2022-01-09 14:51
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyon – Paris Saint-Germain. Transmisje live z WTA World Tour Sydney tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

13:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Stade Brestois 29 – OGC Nice  
Komentarz: Filip Surma, Michał Bojanowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – AS Monaco
Komentarz: Tomasz Smokowski, Piotr Grabowski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – Paris Saint-Germain

Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

01:00 (nd/pn) Tenis: WTA World Tour, Sydney:
1. runda

03:00 (nd/pn) Tenis: WTA World Tour, Sydney:
1. runda
 
CANAL+ Sport 2

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CD Alaves – Athletic Bilbao
Komentarz: Łukasz Wiśniowski, Tomasz Ćwiąkała

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Kamil Chanas
 
CANAL+ Now

18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
CA Osasuna – Cadiz CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
 
Eleven Sports 1

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Venezia FC – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski

16:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
SSC Napoli – UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
AS Roma – Juventus FC

Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

20:45 Piłka nożna: Serie A TIM:
Inter Mediolan – SS Lazio

Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 
Eleven Sports 2

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Liverpool FC – Shrewsbury Town
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

18:10 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
Nottingham Forest – Arsenal FC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński

21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Villarreal CF – Atlético Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda
 
Eleven Sports 3

18:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Genoa CFC – Spezia Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Nowomiejski

20:45 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Olympique Lyon – Paris Saint-Germain

Komentarz: Mateusz Majak, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 4

12:30 Piłka nożna: Serie A TIM:
Empoli FC – US Sassuolo Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Piotr Czachowski

15:00 Piłka nożna: The Emirates FA Cup:
West Ham United – Leeds United
Komentarz: Mateusz Majak, Radosław Przybysz

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
FC Nantes – AS Monaco
Komentarz: Kuba Ostrowski, Michał Świrkula

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin:
SL Benfica – FC Paços de Ferreira
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
1. przejazd slalomu kobiet

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
1. przejazd slalomu mężczyzn

11:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Bieg na 10 km mężczyzn

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora:
2. przejazd slalomu kobiet

13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden:
2. przejazd slalomu mężczyzn

14:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Bischofshofen:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński

19:45 Snooker: Masters, Londyn: 
Neil Robertson – Anthony McGill
 
Eurosport 2

09:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme:
Konkurs skoków mężczyzn

12:20 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

13:45 Snooker: Masters, Londyn: 
Yan Bingtao – Mark Williams
 
nSport+

14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Rayo Vallecano – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski

19:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Club Joventut Badalona – Real Madryt
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Kamil Chanas
 
Polsat Sport

12:20 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

14:45 Siatkówka kobiet: Tauron Liga:
Grupa Azoty Chemik Police – Grot Budowlani Łódź

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Asseco Resovia Rzeszów – GKS Katowice

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga:
Aluron CMC Warta Zawiercie – Trefl Gdańsk
 
Polsat Sport Extra

07:30 Tenis: ATP Cup:
Hiszpania – Kanada

09:00 Tenis: ATP Cup:
Hiszpania – Kanada

11:00 Tenis: ATP Cup:
Hiszpania – Kanada

14:35 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof:
Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
Trefl Sopot – PGE Spójnia Stargard
 
Polsat Sport News

06:00 Snowboard: Puchar Świata, Krasnojarsk:
Snowcross

09:00 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Adam Łuczka, Grzegorz Pajda

10:30 Bobsleje: Puchar Świata, Winterberg:
Przejazd dwójek kobiet
Komentarz: Adam Łuczka, Grzegorz Pajda

14:05 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Europy:
Dzień 3

18:00 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
Gas Sales Bluenergy Piacenza – Leo Shoes PerkinElmer Modena
 
Sportklub

12:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Unicaja Malaga – Valencia BC
Komentarz: Radosław Spiak

16:00 Tenis stołowy: LOTTO Superliga: 
Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – LOTTO Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz
Komentarz: Radosław Gielo

19:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Club Joventut Badalona – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak
 
TVN

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Bischofshofen:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
 
TVP Sport

09:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Prato Piazza Mountain Challenge:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner

20:00 Snooker: Mistrzostwa Polski:
Finał
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Garboliński

21:35 Snooker: Mistrzostwa Polski:
Finał
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Garboliński
 
Viaplay

13:00 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League:
Brighton&Hove Albion – Manchester City
Komentarz: Dawid Szymczak

15:00 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League:
Birmingham City – Arsenal FC

15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Hertha Berlin – 1. FC Köln
Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz

16:00 Rugby: Premiership Rugby:
Wasps – Leicester Tigers

17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Kamerun – Burkina Faso
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Kupczak    

17:30 Piłka nożna: Bundesliga:
VfL Bochum 1848 – VfL Wolfsburg
Komentarz: Rafał Wolski, Marcin Borzęcki

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Etiopia – Wyspy Zielonego Przylądka

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Dallas Stars

02:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – Detroit Red Wings


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 259 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...