Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczuLigue 1 Uber Eats:Olympique Lyon – Paris Saint-Germain. Transmisje live z WTA World Tour Sydney tylko w Canal+.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: Los Angeles Clippers – Atlanta Hawks
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Kamil Chanas CANAL+ Now
18:30 Piłka nożna: LaLiga Santander: CA Osasuna – Cadiz CF
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński Eleven Sports 1
12:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Venezia FC – AC Milan
Komentarz: Julian Kowalski, Marcin Nowomiejski
16:30 Piłka nożna: Serie A TIM: SSC Napoli – UC Sampdoria
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
21:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Villarreal CF – Atlético Madryt
Komentarz: Michał Wszołek, Marcin Gazda Eleven Sports 3
18:30 Piłka nożna: Serie A TIM: Genoa CFC – Spezia Calcio
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Marcin Nowomiejski
19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: SL Benfica – FC Paços de Ferreira
Komentarz: Patryk Mirosławski, Michał Świerżyński Eurosport 1
09:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora: 1. przejazd slalomu kobiet
10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden: 1. przejazd slalomu mężczyzn
11:35 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme: Bieg na 10 km mężczyzn
12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Kranjska Gora: 2. przejazd slalomu kobiet
13:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Adelboden: 2. przejazd slalomu mężczyzn
14:30 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg na dochodzenie kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Bischofshofen: Konkurs drużynowy
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński
19:45 Snooker: Masters, Londyn: Neil Robertson – Anthony McGill Eurosport 2
09:20 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Val di Fiemme: Konkurs skoków mężczyzn
12:20 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora
13:45 Snooker: Masters, Londyn: Yan Bingtao – Mark Williams nSport+
14:00 Piłka nożna: LaLiga Santander: Rayo Vallecano – Real Betis
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
19:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Club Joventut Badalona – Real Madryt
Komentarz: Artur Kwiatkowski, Kamil Chanas Polsat Sport
12:20 Biatlon: Puchar Świata, Oberhof: Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Marcin Muras, Weronika Nowakowska
19:15 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: Club Joventut Badalona – Real Madryt
Komentarz: Radosław Spiak TVN
16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Bischofshofen: Konkurs drużynowy
Komentarz: Igor Błachut, Marek Rudziński TVP Sport
09:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Prato Piazza Mountain Challenge: Zawody
Komentarz: Piotr Meissner
20:00 Snooker: Mistrzostwa Polski: Finał
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Garboliński
21:35 Snooker: Mistrzostwa Polski: Finał
Komentarz: Jacek Laskowski, Piotr Garboliński Viaplay
13:00 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: Brighton&Hove Albion – Manchester City
Komentarz: Dawid Szymczak
15:00 Piłka nożna kobiet: Women’s Super League: Birmingham City – Arsenal FC
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: Hertha Berlin – 1. FC Köln
Komentarz: Rafał Kędzior, Radosław Gilewicz