reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Ninja Express” w kanale Boomerang

dodano: 2022-01-10 00:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Ninja Express” Magiczna różdżka? Wszechstronny robot sprzątający? Karoca? Jajko? Kurierzy Ninja Express dostarczą nawet najbardziej osobliwe przedmioty. To dostawcy od zadań specjalnych, którzy pojawią się m.in. na dryfującym po oceanie statku i w zamku czarodziejów. Belgijsko-francuski serial animowany „Ninja Express” będzie miał premierę w poniedziałek, 17 stycznia br. o godz. 18:00 w Boomerangu.

Boomerang „Ninja Express”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, animacja „Ninja Express” to krzepiące opowiastki o trzech przyjaciołach ninja, którzy mają jedną - pozornie prozaiczną - misję: dostarczyć wszystkie przesyłki. Ekipa wojowników działa nie tylko jako kurierzy, ale przede wszystkim spełniają życzenia. Kiedy tylko ktoś wypowie na głos swoje marzenie, znikąd pojawi się liścik od Kiro, Konpeki i Aki, czyli grupy Ninja Express. Obiecują w nim, że zrealizują każdą zachciankę.

W premierowych odcinkach Ninja Express rozpoczną działalność od odwiedzin na statku wikingów. Dzięki zdolności transportowania się przez specjalny portal, w mig przeniosą się na pokład statku. Kapitan Bullyson zażyczy sobie coś, dzięki czemu jego wioślarze będą wiosłować w jednym rytmie. Złośliwy dowódca nie spodziewa się jednak, że ninja zaskoczą go dostarczeniem wielkiego goryla.

W innym odcinku serialu pewien tata zamówi konia na biegunach dla swojej córki, ale ninja dostarczą mu drewnianego konia trojańskiego. Dostaną także zamówienie od księcia na powóz: będzie chciał wkupić się w łaski księżniczki, której przez przypadek sam zniszczy karocę. Nie spodziewa się jednak, że pojazd ninja wzbudzi u księżniczki większe zainteresowanie niż jego prezent (więcej tutaj).

„Ninja Express” - emisja codziennie (od 17 stycznia 2022 roku) o godz. 18:00 w kanale Boomerang.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Signal ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

799 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...