reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wolka” w stacjach Canal+

dodano: 2022-01-10 04:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Canal+ Polska/satkurier.pl

Monolith Films „Wolka” W sobotę, 15 stycznia br. o godz. 21:00 w CANAL+ Premium i o godz. 22:00 w CANAL+ 1, a w kolejnych dniach w CANAL+ Film, wyemitowany zostanie premierowo polsko-islandzki film „Wolka”. Producentami filmu są Saga Film i Film Produkcja, koproducentami Studio Human Ark i Studio Soundmaking.pl, wsparcia finansowego udzielili Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF) i Icelandic Film Centre, a dystrybutorem jest Monolith Films. Reżyserem jest Árni Ólafur Ásgeirsson, autorami scenariusza są Michał Godzic i Árni Ólafur Ásgeirsson, a zdjęć Michał Rajca. W obsadzie znaleźli się Olga Bołądź, Anna Moskal, Agnieszka Makowska, Marianna Zydek, Gudmundur Ingi Porvaldsson, Marek Rachoń, Eryk Lubos i Jan Cięciara.

Monolith Films „Wolka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, „Wolka” to fabuła z pogranicza dramatu i thrillera na tle islandzkich krajobrazów. Po wyjściu z więzienia Anna (w tej roli Olga Bołądź) udaje się na Islandię. Chce odnaleźć Dorotę (Anna Moskal), by zamknąć sprawy z przeszłości. W obsadzie filmu znaleźli się Olga Bołądź, Anna Moskal, Agnieszka Makowska, Marianna Zydek, Bernadetta Statkiewicz, Gudmundur Ingi Porvaldsson, Marek Rachoń, Eryk Lubos i Jan Cięciara (więcej tutaj).

Dodajmy, iż film „Wolka” pojawił się w kinach w piątek, 28 maja 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Olga Bołądź na plakacie promującym kinową emisję filmu „Wolka”, foto: Monolith Films
Olga Bołądź na plakacie promującym kinową emisję filmu „Wolka”, foto: Monolith Films


„Wolka” - emisja w sobotę, 15 stycznia 2022 roku o godz. 21:00 w CANAL+ Premium. Film ten będą mogli również oglądać widzowie CANAL+ 1 i CANAL+ Film.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox AND-95

OPENBOX AND-95 to urządzenie - player 4K, który działa na...

189 zł Więcej...

Uchwyt do krokwi pod rynnę

Uchwyt do krokwi pod rynnę

189 zł Więcej...