reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Kaspersky zmaga się z poważnym błędem - nie działają strony [akt.]

dodano: 2022-01-10 20:15 | aktualizacja: 2022-01-14 10:30
autor: Anita Kaźmierska | źródło: satkurier.pl

Kaspersky error Jak wynika z postów na forum społeczności Kaspersky, od kilku tygodni ten rosyjski dostawca oprogramowania antywirusowego zmaga się z poważnym błędem, skutkującym brakiem możliwości wejścia na niektóre strony. Problem ten dotknął również użytkowników portalu satkurier.pl, korzystających z programu antywirusowego Kaspersky. Co zrobić, kiedy po wejściu na satkurier.pl pojawia się błąd ERR_HTTP2_PROTOCOL_ERROR? Aktualizacja: Jak zapewnia Kaspersky, problem z niedostępnością strony satkurier.pl został rozwiązany.

Kaspersky error


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak wynika ze zgłoszeń na forum społeczności Kaspersky, błąd zaczął występować już w drugiej połowie grudnia br. Został też od razu dostrzeżony przez pracowników firmy Kaspersky.
 

Jak poinformował przed trzema tygodniami Igor Kurzin, problem został odtworzony w warunkach testowych i jest badany. Jednocześnie doradził, by w międzyczasie dodać witryny internetowe objęte problemem do Zaufanych adresów w programie Kaspersky. Jak to zrobić? Należy wejść kolejno w:

Ustawienia > Ustawienia sieciowe > Zaufane adresy > Dodaj i wpisać adres witryny, np. satkurier.pl.
 

Błąd ERR_HTTP2_PROTOCOL_ERROR występuje na wszystkich przeglądarkach internetowych, kiedy tylko użytkownik korzysta z programu Kaspersky.

Po wielu kolejnych zgłoszeniach ze strony społeczności Kaspersky, 10 grudnia br. Igor Kurzin ponownie odniósł się do tematu.
 

- Sprawa ma wysoki priorytet, pracujemy nad tym. Nie jestem w stanie podać szacowanego terminu rozwiązania problemu, przepraszam - poinformował pracownik Kaspersky.

Jednocześnie redakcja satkurier.pl skontaktowała się z biurem prasowym firmy Kaspersky i czeka na oficjalną odpowiedź w sprawie błędu ERR_HTTP2_PROTOCOL_ERROR.

Aktualizacja 11.01.2022 r.:

Redakcja satkurier.pl otrzymała odpowiedź od przedstawiciela firmy Kaspersky. Piotr Kupczyk, dyrektor biura komunikacji z mediami w Kaspersky Lab Polska, za przyczynę problemu wskazuje błąd związany ze skanowaniem połączeń szyfrowanych przez program Kaspersky. Jednocześnie zapewnia, że problem ten ma wysoki priorytet i powinien zostać wkrótce rozwiązany.
 

- Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Strona nie otwiera się z powodu błędu związanego ze skanowaniem połączeń szyfrowanych przez program Kaspersky. Zgłoszony problem jest obecnie analizowany przez specjalistów z centrali naszej firmy. Problem ten ma wysoki priorytet i powinien zostać wkrótce rozwiązany. Poinformujemy Państwa osobną wiadomością mailową w przypadku globalnego rozwiązania problemu. Obecnie rozwiązaniem zastępczym jest dodanie adresu strony do listy "Zaufanych adresów". Zostało to dokładnie przedstawione w poniższym artykule: https://support.kaspersky.com/pl/common/safemoney/12489#block4

- powiedział dla satkurier.pl Piotr Kupczyk, dyrektor biura komunikacji z mediami w Kaspersky Lab Polska.

Aktualizacja 14.01.2022 r.:
 

- Problem z wyświetlaniem strony SAT Kuriera na komputerach z oprogramowaniem Kaspersky został globalnie rozwiązany. Testy wykonane przez naszych techników potwierdzają, że strona wyświetla się prawidłowo. Poprawka została rozesłana wraz z uaktualnieniem antywirusowych baz danych i powinna się zainstalować automatycznie u wszystkich użytkowników. Jeszcze raz przepraszam za niedogodności Państwa i wszystkich Państwa czytelników korzystających z produktów firmy Kaspersky - poinformował satkurier.pl Piotr Kupczyk, dyrektor biura komunikacji z mediami w Kaspersky Lab Polska.


Źródło: kaspersky.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Aplikacje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + DVB-T/T2/C Tuner

Zestaw Homatics BOX Q z DVB-T/T2/C Dongle to najpotężniejszy odtwarzacz...

469 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

549 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...