reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” w Cartoon Network

dodano: 2022-01-12 03:29
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Boomerang „Zwariowane Melodie: Kreskówki” Co sprawia, że postać jest kultowa? Przez wiele dekad pozostaje ulubionym bohaterem publiczności i łączy różne pokolenia, a po latach od pierwszej emisji produkcji wciąż budzi u widzów entuzjazm. - „Co tam, doktorku?” - te słowa Królika Bugsa odbiorcy rozpoznają od razu. Teraz Bugs pojawi się na ekranach telewizorów wraz z resztą ekipy „Zwariowanych Melodii” w amerykańskim serialu animowanym „Zwariowane Melodie: Kreskówki” („Looney Tunes Cartoons”). Premiera w kanale Cartoon Network odbędzie się w poniedziałek, 17 stycznia br. o godz. 16:15.

Boomerang „Zwariowane Melodie: Kreskówki”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Najsprytniejszy animowany królik? To może być tylko Królik Bugs. Zwodzi Myśliwego Elmera, wpuszcza w maliny kowboja. W nowej serii, „Zwariowane Melodie: Kreskówki”, ma w zanadrzu kilka nowych sztuczek: Yosemite Sam otrzymuje od niego kapelusz, który jest stożkiem z papieru - niezbyt przydatnym na Syberii, gdzie obecnie mieszka. Innym razem myśliwy Elmer wybiera pieniek Bugsa w lesie jako swoje nowe siedzenie. Królik próbuje go stamtąd wykurzyć. Odcinki premierowego serialu pokażą, jakie figle spłata Bugs Elmerowi.

W odświeżonej wersji klasycznej animacji o ekipie Zwariowanych Melodii pojawią się też Kaczor Daffy i Prosiak Porky. Pierwszy bohater nakłania drugiego, aby wybrali się do świątyni wielkiej małpy i szukali ukrytego skarbu. Strachliwy Porky daje się namówić obietnicą ekscytującej podróży. Jednak obydwaj przekonują się, że ta szczególna przygoda wymaga od nich odwagi: w świątyni znajduje się prawdziwa, wielka małpa. W nowych odcinkach na widzów czekają także spotkania z Diabłem Tasmańskim Tazem, Kotem Sylwestrem, Ptaszkiem Tweetym, Kojotem E. Wilusiem i Strusiem Pędziwiatrem (więcej tutaj).

„Zwariowane Melodie: Kreskówki” - sezon 1., emisja od poniedziałku do piątku (od 17 stycznia 2022 roku) o godz. 16:15 w Cartoon Network.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

65 zł Więcej...