reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Finałowy sezon w lutym w Epic Drama

dodano: 2022-01-12 04:00
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Epic Drama W lutym br. filmowo-serialowy kanał telewizyjny Epic Drama poleca swoim widzom szczególnie takie serialowe produkcje jak „Panna Marple” (sezony 4., 5. i 6.) oraz „Dalgliesh”.

Epic Drama „Odwilż” Anna Chipovskaya


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2022 roku w ofercie kanału Epic Drama:

„Panna Marple” 4 („Agatha Christie's Marple” 4)
emisja: w sobotę i niedzielę, 5 i 6 lutego br. o 19:30

W czwartym sezonie widzowie śledzą dalsze losy panny Jane Marple, która bada tajemnicze zgony i rozpracowuje poważne przestępstwa. Jane spotyka się z rodzinnym dramatem i rywalizacją rodzeństwa w związku ze śmiercią biznesmena i jego żony, a następnie wykorzystuje swoją głęboką wiedzę na temat ludzkich zachowań, aby zdemaskować mordercę w posiadłości rodziny Savage. Tajemnicza śmierć starszej pani okazuje się trudną zagadką, a później o pomoc prosi stary przyjaciel (więcej tutaj).

„Panna Marple” 5 („Agatha Christie's Marple” 5)
emisja: w sobotę i niedzielę, 12 i 13 lutego br. o 19:30

W piątym sezonie detektyw - amator, panna Jane Marple, poluje na bezwzględnych morderców. Wyjaśnia między innymi sprawę otrucia fanki znanej aktorki na przyjęciu. Kiedy przyjaciel panny Marple, ksiądz Gorman, zostaje brutalnie zamordowany, ona podejmie każde ryzyko, aby rozwiązać tę zagadkę. W innej historii wszyscy są przekonani, że tajemnicze zgony powoduje tapeta z wzorem błękitnego geranium, a weekendowe przyjęcie w rezydencji Chimneys kończy się nagle, gdy hrabia Ludwig zostaje znaleziony martwy.

„Dalgliesh” („Dalgliesh”)
emisja: w poniedziałki (od 14 lutego br.) o 21:30

Seria kryminalna, której akcja rozpoczyna się w Anglii w latach 70. XX wieku. Adam Dalgliesh, detektyw wykreowany przez brytyjską pisarkę P.D. James, rozwiązuje zagadki kolejnych niezwykłych morderstw i odkrywa głęboko skrywane tajemnice. W pierwszym odcinku młode kobiety z Nightingale House uczą się pielęgnować i pocieszać chorych. Kiedy jedna ze studentek zostaje brutalnie zamordowana, Adam Dalgliesh musi zdemaskować mordercę, który uznał morderstwo za lekarstwo na wszystkie bolączki. Druga odsłona, rozgrywająca się na wybrzeżu Dorset, to mroczne śledztwo w sprawie domu dla osób niepełnosprawnych. Okazuje się, że nie jest to miejsce tak przyjazne i pełne troski, jak mogłoby się wydawać. W ostatnim odcinku nadkomisarz Dalgliesh będzie musiał zgłębić wstydliwe i niebezpieczne rodzinne tajemnice, aby doprowadzić mordercę przed oblicze sprawiedliwości.
 
„Panna Marple” 6 („Agatha Christie's Marple” 6)
emisja: w sobotę i niedzielę, 19 i 20 lutego br. o 19:30

Szósty, finałowy sezon kryminalnych przygód panny Jane Marple. Widzowie odwiedzą tropikalną wyspę St. Honore, gdzie bohaterka wkrótce znajdzie się w samym środku śledztwa w sprawie morderstwa w swoim hotelu. Wracając do domu, do St. Mary Mead, panna Marple pomaga swojej przyjaciółce Louise w znalezieniu pracy w pobliskiej posiadłości. I nagle sprawy zaczynają się bardzo komplikować, dochodzi do kolejnych morderstw. Na końcu widzowie poznają tragiczną historię młodej pary, która zbudowała swój wymarzony dom na ziemi, obciążonej klątwą.
 
Wendy Craig i Julia McKenzie w serialu „Panna Marple”, foto: Viasat World
Wendy Craig i Julia McKenzie w serialu „Panna Marple”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

699 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...