reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Premiera 3 nowych kanałów w Telekarta

dodano: 2022-01-11 20:38
autor: RO | źródło: telekarta.tv

Telekarta Do rosyjskiej platformy satelitarnej Telekarta dołączyły 3 nowe kanały telewizyjne: MTV 00s, Classic Music i Red Lips dla abonentów w zachodniej Rosji oraz MTV 00s i Red Lips dla abonentów we wschodniej Rosji. Platforma Telekarta jest dostępna na satelitach Intelsat 15/Horizons 2 (85,2°E) i Express-AM5 (140°E).

telekarta.tv
Telekarta - nowe kanały MTV 00s Classic Music i Red Lips


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
MTV 00s to najlepsze przeboje z ostatnich kilku dekad. Prawdziwe hity, które znajdowały się na szczycie list przebojów. Wśród nich twórczość Depeche Mode, Alicia Keys, Beyonce i wielu innych. Kanał jest częścią pakietów Lider, Premier i archiwalnego Bezlimitnyj w obu częściach Rosji.

Trendy muzyczne można również znaleźć w Classic Music. Ten kanał emituje opery, balety, koncerty symfoniczne i kameralne, programy o muzyce i wiele innych ciekawych treści. Kanał będzie interesujący dla doświadczonych melomanów i wszystkich innych widzów, których ciekawi bezkresny świat muzyki klasycznej. Kanał jest częścią pakietów Lider, Premier i archiwalnego Bezlimitnyj w zachodniej Rosji.

Trzeci to kanał Red Lips, który wszedł w skład popularnego pakietu "1001 nocy" na zachodzie i wschodzie Rosji. Ekskluzywne treści z najlepszych studiów na świecie z udziałem najpopularniejszych aktorów branży kina erotycznego. Widzów przyciągają też pokazy kręcone w luksusowych hotelach i basenach, modnych biurach i wśród piękna przyrody. Red Lips jest przeznaczony dla widzów powyżej 18. roku życia.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...