reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-18 - 2022-01-19

Sport w polskiej TV 14.01.2022

dodano: 2022-01-12 16:19 | aktualizacja: 2022-01-13 13:57
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport_w_polskiej_TV_2_360px.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych: Polska – Austria. Transmisje live z WTA World Tour Sydney tylko w Canal+.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

09:00 Tenis: WTA World Tour, Sydney:
półfinał 2:
Paula Badosa, Daria Kasatkina
Komentarz: Bartek Ignacik, Joanna Sakowicz-Kostecka

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Brighton&Hove Albion – Crystal Palace
Komentarz: Adrian Olek, Michał Gutka

02:00 (pt/so) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
Chicago Bulls – Golden State Warriors
Komentarz: Bartłomiej Tomczak, Wojciech Michałowicz
 
CANAL+ Sport 2

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
OGC Nice – FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
Eleven Sports 1

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
OGC Nice – FC Nantes
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak
 
 
Eleven Sports 4

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
OGC Nice – FC Nantes
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mateusz Majak

 
Eurosport 1

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Zjazd mężczyzn

14:00 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet

15:45 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Kwalifikacje

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Polska – Austria

22:15 Snooker: Masters, Londyn:
1/4 finału
 
Eurosport 2

11:30 Tenis: ATP World Tour, Adelajda;
1/2 finału

13:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program krótki par tanecznych

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Niemcy – Białoruś

19:45 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny solistów

22:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Deer Valley:
Jazda po muldach
 
Fightklub

11:00 Sporty walki: ONE Championship - Heavy Hitters:
Xiong Jing Nan – Ayaka Miura

 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Honolulu:
1. runda

   
Metro

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Polska – Austria

     
Motowizja

11:30 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

18:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

22:30 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

 
nSport+

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats: 
OGC Nice – FC Nantes
Komentarz: Rafał Dębiński, Tomasz Wieszczycki
 
Polsat Sport

11:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Taniec rytmiczny

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta kobiet

17:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny solistów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Cuprum Lubin – Trefl Gdańsk
 
Polsat Sport Extra

09:00 Skeleton: Puchar Świata, Sankt Moritz:
Przejazd kobiet

14:20 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Taniec rytmiczny par

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny solistów

20:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny solistów
 
Polsat Sport News

18:00 Koszykówka mężczyzn: Turkish Airlines Euroliga: 
CSKA Moskwa – LDLC ASVEL Villeurbanne

20:15 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Nakisce:
Skicross

22:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Deer Valley:
Jazda po muldach
 
Sportklub

15:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

18:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

22:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

00:30 (pt/so) Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

02:00 (pt/so) Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig
 
TVP Sport

15:30 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Treningi

18:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Kwalifikacje
 
Viaplay

14:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Senegal – Gwinea
Komentarz: Piotr Domagała

17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Malawi – Zimbabwe

17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Maroko – Komory
Komentarz: Kamil Kania, Dominik Piechota

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Dynamo Drezno – Hamburger SV
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

18:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Hansa Rostock – Hannover 96

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Gabon – Ghana

20:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Dortmund – SC Freiburg
Komentarz: Rafał Wolski, Michał Zachodny

01:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Dallas Stars

02:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Minnesota Wild – Anaheim Ducks

03:00 (pt/so) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Colorado Avalanche – Arizona Coyotes


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

CAM CI+ 4K ECP z odbiorem TVP 4K, CANAL+ 4K...

199 zł Więcej...

Miernik Spacetronik STC-33 Combo DVB-S2/T2/C

Miernik, do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2 naziemnych DVB-T/T2...

569 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

179 zł Więcej...