reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-01-22 - 2022-01-23

Sport w polskiej TV 15.01.2022

dodano: 2022-01-13 19:11 | aktualizacja: 2022-01-14 18:20
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV premier league piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Premier League w 4K: ​​Manchester City – Chelsea FC. Transmisje live z Bundesligi tylko w Viaplay.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Wolverhampton Wanderers – Southampton FC 
Komentarz: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny 
 
CANAL+ 4K Ultra HD

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Chelsea FC

Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka 
 
CANAL+ Sport

07:00 Tenis: WTA World Tour, Sydney:
Finał

13:30 Piłka nożna: Premier League:
Manchester City – Chelsea FC
Komentarz: Andrzej Twarowski, Michał Gutka 

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Multi Premier League

Moderator: Grzegorz Kaczmarczyk 

18:30 Piłka nożna: Premier League:
Aston Villa – Manchester United
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Stade Brestois 29

Komentarz: Rafał Dębiński, Marek Jóźwiak

00:00 (so/nd) Koszykówka mężczyzn: Liga NBA: 
Milwaukee Bucks – Toronto Raptors
 
CANAL+ Sport 2

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Newcastle United FC – Watford FC
Komentarz: Adrian Olek, Tomasz Ćwiąkała 
 
CANAL+ Family

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Norwich City – Everton
Komentarz: Piotr Glamowski, Jakub Polkowski 
 
CANAL+ Now

16:00 Piłka nożna: Premier League:
Burnley FC – Leicester City [mecz przełożony]
Komentarz: Przemysław Rudzki, Jarosław Koliński 
 
Eleven Sports 1

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
 
18:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
US Salernitana 1919 – SS Lazio
Komentarz: Mateusz Święcicki, Mikołaj Kruk
 
20:45 Piłka nożna: Serie A TIM: 
Juventus FC – Udinese Calcio
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
 

Eleven Sports 2

13:30 Piłka nożna: Sky Bet Championship:
Luton Town FC – AFC Bournemouth
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
 
17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SL Benfica – Moreirense FC
Komentarz: Marcin Gazda, Michał Świerżyński

21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Stade Brestois 29

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eleven Sports 3

16:00 Piłka nożna: Sky Bet Championship: 
Derby County FC – Sheffield United FC
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Filip Kapica
 
Eleven Sports 4

15:00 Piłka nożna: Serie A TIM: 
UC Sampdoria – Torino FC
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – RC Lens
Komentarz: Michał Wszołek, Kuba Ostrowski

19:00 Piłka nożna: Liga Portugal Bwin: 
SL Benfica – Moreirense FC
Komentarz: Marcin Gazda, Michał Świerżyński
 
21:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
Paris Saint-Germain – Stade Brestois 29

Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
 
Eurosport 1

08:30 Tenis: ATP World Tour, Adelajda:
Finał

10:30 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Zauchensee:
Zjazd kobiet

12:15 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Wengen:
Zjazd mężczyzn

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy

19:45 Snooker: Masters, Londyn:
1/2 finału
 
Eurosport 2

09:05 Snowboard: Puchar Świata, Simonhöhe:
Drużynowy slalom gigant równoległy

12:30 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny par tanecznych

16:15 Snooker: Masters, Londyn:
1/2 finału

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Słowacja – Litwa

20:30 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Słowenia – Dania
 
Golf Channel

20:00 Golf: PGA Tour, Honolulu:
2. runda
Komentarz: jacek Person
 
nSport+

17:00 Piłka nożna: Ligue 1 Uber Eats:
AS Saint-Étienne – RC Lens
Komentarz: Tomasz Smokowski, Michał Bojanowski

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcia – Hereda San Pablo Burgos
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Waldemar Kijanowski
 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Indykpol AZS Olsztyn – Ślepsk Malow Suwałki

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Stal Nysa – PGE Skra Bełchatów

20:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
LUK Lublin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

01:00 (so/nd) Sporty walki: UFC Fight Night:
Calvin Kattar – Giga Chikadze

04:00 (so/nd) Boks: Gala, Verona: 
Joe Smith Jr. – Steve Geffard
 
Polsat Sport Extra

12:35 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny par tanecznych

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
WKS Śląsk Wrocław – Asseco Arka Gdynia

20:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny solistek
 
Polsat Sport News

14:20 Biatlon: Puchar Świata, Ruhpolding:
Sztafeta mężczyzn

17:00 Łyżwiarstwo figurowe: Mistrzostwa Europy:
Program dowolny solistek

20:00 Piłka nożna: Eredivisie: 
Feyenoord – SBV Vitesse
 
Sportklub

04:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

05:30 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

08:30 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

12:00 Wyścigi samochodowe: Hankook 24h Series, Dubaj:
Wyścig

20:45 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
UCAM Murcja – Hereda San Pablo Burgos
 
TVP 1

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek
 
TVP Sport

08:00 Biegi narciarskie: Ski Classics - Reschenseerennen - Val Venosta:
Zawody
Komentarz: Piotr Meissner

09:30 Biegi narciarskie: Ski Classics - Reschenseerennen - Val Venosta:
Zawody

10:45 Biegi narciarskie: Ski Classics - Reschenseerennen - Val Venosta:
Zawody

12:45 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
KPR Gminy Kobierzyce – Eurobud JKS Jarosław
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Kaja Załęczna

15:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Seria próbna

16:00 Skoki narciarskie: Puchar Świata, Zakopane:
Konkurs drużynowy
Komentarz: Przemysław Babiarz, Stanisław Snopek

18:30 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Girona FC – Rayo Valecano
Komentarz: Maciej Iwański

21:30 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Real Betis – Sevilla FC
Komentarz: Jacek Laskowski

 


Viaplay

12:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Femminile:
AS Roma – Empoli Ladies FBC

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
1. FC Nürnberg – SC Paderborn 07

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
FC St. Pauli – FC Erzgebirge Aue

13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
Werder Brema – Fortuna Düsseldorf

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Köln – Bayern Monachium

Komentarz: Rafał Wolski, Tomasz Urban

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FC Union Berlin – TSG Hoffenheim
Komentarz: Dawid Król

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
1. FSV Mainz 05 – VfL Bochum
Komentarz: Tomasz Górski

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfB Stuttgart – RB Lipsk
Komentarz: Szymon Ratajczak, Marcin Borzęcki

15:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
VfL Wolfsburg – Hertha BSC
Komentarz: Mateusz Juza

17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Nigeria – Sudan

18:00 Hokej na lodzie: Svenska Hockeyligan:
Luleå Hockey – Skellefteå AIK

18:30 Piłka nożna: Bundesliga: 
Borussia Mönchengladbach – Bayer Leverkusen
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk, Michał Zachodny

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Nashville Predators

19:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Carolina Hurricanes – Vancouver Canucks

19:00 Sporty walki: KSW 66:
Marian Ziółkowski – Borys Mańkowski
Komentarz: Maciej Turski, Dominik Durniat

20:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders – Washington Capitals

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Gwinea-Bissau – Egipt

20:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: 
SV Darmstadt 98 – Karlsruher SC
Komentarz: Kamil Kania

00:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Florida Panthers – Columbus Blue Jackets

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Detroit Red Wings – Buffalo Sabres

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – New York Rangers

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
St. Louis Blues – Toronto Maple Leafs

01:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Tampa Bay Lightning – Dallas Stars

02:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Chicago Blackhawks – Anaheim Ducks

03:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Arizona Coyotes – Colorado Avalanche

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Edmonton Oilers – Ottawa Senators

04:00 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Seattle Kraken – Los Angeles Kings

04:30 (so/nd) Hokej na lodzie: Liga NHL:
San Jose Sharks – Pittsburgh Penguins


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nagrywarka 4K UHD HyperCap II Duo

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

1 790 zł Więcej...

Miernik Dreamsky TSC-4K TRIO DVB-S2/T2/C2

Profesjonalny miernik Dreamsky TSC-4K TRIO do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów...

1 990 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 Wiwa H.265 LITE HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Wiwa dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...