reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Styczniowe nowości w Food Network

dodano: 2022-01-12 22:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery

Food Network W styczniu 2022 roku kanał Food Network poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Kulinarny obóz przetrwania”, „Prosta kuchnia Goka Wana” (sezon 2.) i „Turniej mistrzów kuchni” (sezon 2.).

Food Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, z początkiem 2022 roku kanał Food Network przygotował wiele nowych propozycji. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. „Prosta kuchnia Goka Wana” (sezon 2.) zabierze miłośników dobrego jedzenia w ekscytującą podróż po kuchni południowo-wschodniej Azji. Dzięki nowemu programowi „Kulinarny obóz przetrwania” widzowie przekonają się co musi mieć idealny szef kuchni, aby stawić czoła wszystkim wyzwaniom w tym zawodzie. A na deser: spora dawka emocji w „Turnieju mistrzów kuchni” (sezon 2.), prowadzonym przez Guy’a Fieriego.

Styczeń 2022 roku w ofercie kanału Food Network:

„Kulinarny obóz przetrwania”
emisja: we wtorki o 21:45

W restauracji wszystko może pójść nie tak, a odpowiedzialność spoczywa na barkach szefa kuchni. Doskonale wie o tym Cliff Crooks, dyrektor kulinarny i szef kuchni wielomilionowej marki restauracyjnej ESquared Hospitality, która ma swoje oddziały na całym świecie. Właściciele restauracji z całych Stanów Zjednoczonych Ameryki wysłali borykających się z licznymi problemami szefów kuchni na specjalne szkolenie u Cliffa Crooksa. Udział w tym istnym obozie treningowym to szansa na ulepszenie umiejętności i ponowne znalezienie inspiracji do pracy w tym trudnym zawodzie. Czy uczestnicy udowodnią, że mają talent i pasję potrzebne do dalszego prowadzenia kuchni?

„Prosta kuchnia Goka Wana” 2
emisja: w soboty o 15:10

Gok Wan rusza z drugą serią swojego kulinarnego programu „Prosta kuchnia Goka Wana”. Jak zapowiada nadawca, prowadzący udowodni, że gotowanie w domu wcale nie musi być nudne. Gok Wan podzieli się rozmaitymi przepisami na dania, które wszyscy znają z restauracji, food trucków, czy domowego zacisza. Ale to nie wszystko. Z wykorzystaniem swoich wyjątkowych umiejętności Gok Wan przygotuje genialne wschodnioazjatyckie potrawy, które dla niejednej osoby będą nowością i sporym zaskoczeniem. Tradycyjnie oprócz zbioru niezwykłych przepisów i wskazówek widzowie mogą liczyć na osobiste opowieści Goka Wana.

„Turniej mistrzów kuchni” 2
emisja: w czwartki (od 20 stycznia br.) o 20:15

Amerykański restaurator Guy Fieri zaprasza 16 szefów kuchni ze Stanów Zjednoczonych Ameryki do wzięcia udziału w niezwykłej rywalizacji. Już od pierwszego odcinka, zawodnicy są odgórnie uporządkowani od najlepszego do najgorszego - nie wszystkim przypadnie do gustu przydzielona pozycja. Kucharze w każdej rywalizacji będą musieli udowodnić swoje umiejętności, co nie będzie łatwe, biorąc pod uwagę wyśrubowane oczekiwania sędziów. Każdy element przygotowania potrawy będzie podlegał ocenie. Co więcej, uczestnicy nie będą wiedzieli, co mają ugotować, dopóki Guy Fieri nie zakręci wielkim kołem z hasłami przewodnimi. Jak zapowiada nadawca, rywalizacja z królami branży, walka ambicji, presja czasu - to wszystko w najnowszym programie Food Network. Emocje gwarantowane.
 
Gok Wan w programie „Prosta kuchnia Goka Wana”, foto: TVN Discovery
Gok Wan w programie „Prosta kuchnia Goka Wana”, foto: TVN Discovery
Gok Wan w programie „Prosta kuchnia Goka Wana”, foto: TVN Discovery
Gok Wan w programie „Prosta kuchnia Goka Wana”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

179 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

679 zł Więcej...