reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Yellowstone w lutym w Polsat Viasat Nature

dodano: 2022-01-13 23:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World

Polsat Viasat Nature HD W lutym br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Rezydencja surykatek: początek dynastii” i „Weterynarz z Yorkshire” (sezon 4.), a w ramach pasma „Soboty z wulkanami” taką produkcję jak „Superwulkan Yellowstone”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2022 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Rezydencja surykatek: początek dynastii” („Meerkat Manor: Rise of the Dynasty”)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 7 lutego br.) o 19:55

Wydawałoby się, że to klasyczna telenowela, ale jest pewna różnica - bohaterowie mają około 30 cm wzrostu, żyją w podziemnych norach, żywią się robakami, owadami i jaszczurkami. Każdą z postaci widzowie poznają równie blisko, jak gwiazdy prawdziwych oper mydlanych - ale tutaj relacje, narodziny, śmierć i konflikty są prawdziwe. Ta wciągająca seria to kontynuacja dramatycznej sagi, opowiadającej o trzech rodzinach surykatek, które są potomkami legendarnej matriarchini o imieniu Flower. Sąsiedzi i rywale, choć spokrewnieni, są zmuszeni do konkurowania o żywność i zasoby w środowisku, które przechodzi ogromne zmiany - na pustyni Kalahari w Republice Południowej Afryki (więcej tutaj).

„Soboty z wulkanami”:
emisja: w soboty (od 12 lutego br.) o 15:00
Erupcje wulkanów wielokrotnie w historii pustoszyły ogromne obszary ziemi i powodowały wymieranie gatunków - zagrożenie jest nadal realne. Czy możemy się przed nimi uchronić, korzystając z nowoczesnych technologii? Jak zapowiada nadawca, w tym paśmie widzowie poznają historię, zagrożenia i tajemnice najbardziej niebezpiecznych wulkanów świata.

„Soboty z wulkanami”:
„Superwulkan Yellowstone” („Yellowstone Super Volcano”)
emisja: w soboty (od 12 lutego br.) o 15:00

11 kilometrów pod Yellowstone, chyba najsłynniejszym parkiem narodowym Ameryki, kryje się największe naturalne zagrożenie dla świata. Pod powierzchnią ziemi bulgocze ognista bestia o sile zdolnej wywołać globalny chaos - super wulkan. Jego erupcja zabiłaby miliony ludzi, wysłałaby toksyczną chmurę nad cały kontynent amerykański, stanowiąc największe zagrożenie dla życia na Ziemi. Jakie jest prawdopodobieństwo, że to się wydarzy? I jak wpłynęłoby na współczesny świat? W tym dwuczęściowym dokumencie naukowcy ukazują widzom niebezpieczeństwa związane z możliwością wystąpienia tej gigantycznej klęski żywiołowej.

„Weterynarz z Yorkshire” 4 („The Yorkshire Vet” 4)
emisja: od poniedziałku do piątku (od 14 lutego br.) o 16:45

W kolejnym sezonie programu widzowie śledzą dalsze losy Juliana, Petera i całego zespołu z kliniki w Skeldale, który na co dzień podejmuje się pozornie niemożliwych zadań na terenie Yorkshire Dales. Weterynarze mają do czynienia z upartymi dzikami, półdzikimi kotami, ciężko chorymi cielętami, rannymi lamami i ciężarnymi krowami. Składają zaskakujące wizyty domowe, odwiedzają wszystkie okoliczne gospodarstwa, a we wszystkim, co robią, widać ich szczerą pasję do opieki nad zwierzętami i chęć utrzymania dziedzictwa i historycznej reputacji praktyki weterynaryjnej. Choć ich klienci rzadko bywają ubezpieczeni, dla naszych lekarzy dobro zwierząt zawsze jest ważniejsze od zysku, dlatego żadnemu zwierzakowi nie żałują najważniejszego leku - troski i czułej opieki (więcej tutaj).
 
Peter Wright w programie „Weterynarz z Yorkshire”, foto: Viasat World
Peter Wright w programie „Weterynarz z Yorkshire”, foto: Viasat World


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

539 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...