reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TechniSat i TechniVolt - nowa firma z branży e-mobilności

dodano: 2022-01-07 20:43
autor: Janusz Sulisz | źródło: TechniVolt

Technivolt technisat wallbox stacja ładowania 360px Znana niemiecka firma TechniSat weszła w branżę związaną z elektromobilnością. TechniVolt to nowa firma z branży e-mobilności, która podobnie jak TechniSat należy do Techniropa Holding. Dzięki innowacyjnym wallboxom (ściennym stacjom ładowania) TechniVolt chciałby przyczynić się do większej elektromobilności i zrównoważonego rozwoju. Stacje ładowania TechniVolt, które są opracowywane i sprzedawane we współpracy z TechniSat, oferują wiele wygodnych funkcji i szybkie ładowanie, przy czym pierwsze modele są przeznaczone do użytku prywatnego.

TechniVolt
Technivolt technisat wallbox stacja ładowania 760px


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już trwają prace nad stacjami ładowania TechniVolt i infrastrukturą dla obszaru półpublicznego.
Rozbudowana oferta na 100 tys. stacji ładowania pojawi się już wkrótce. Rozwiązania do ładowania TechniVolt są odpowiednie do codziennego zastosowania, łatwe w użyciu, przyszłościowe i spełniają najwyższe wymagania dotyczące wydajności i jakości.
 


TechniSat dołącza do ZVEH
Od początku 2022 r. producent elektroniki użytkowej jest nowym partnerem Centralnego Zrzeszenia Niemieckich Branży Elektrycznej i Informatycznej (ZVEH). Wraz z siostrzaną spółką TechniVolt GmbH, która jest również członkiem sojuszu, TechniSat potwierdza w ten sposób swoje plany silnego wzrostu w dziedzinie e-mobilności.

TechniSat Digital GmbH od 1987 roku produkuje wysokiej jakości produkty elektroniki użytkowej.
Portfolio obejmuje telewizory, odbiorniki cyfrowe, technologię odbioru satelitarnego, radia cyfrowe, produkty inteligentnego domu i wiele innych. TechniSat działa również w obszarze e-mobilności od 2021 roku. Dla siostrzanej firmy TechniVolt GmbH firma opracowuje i produkuje innowacyjne skrzynki ścienne „Made in Germany” z silnymi funkcjami i praktycznymi akcesoriami.

- Dzięki partnerstwu z ZVEH widzimy się w doskonałej pozycji do przyszłych wyzwań w dziedzinie elektroniki i e-mobilności. Rynek ciągle się zmienia. Współpracując z ZVEH możemy czerpać z wieloletniego doświadczenia i ogromnej wiedzy. Możemy włączyć zarówno bezpośrednio do innowacyjnych produktów, jak i do dalszego rozwoju. To oczywiście przynosi korzyści nam jako firmie, ale także naszym klientom 

- powiedział Stefan Kön, dyrektor zarządzający TechniSat Digital GmbH i TechniVolt GmbH.


Silny zespół: TechniSat i TechniVolt
TechniVolt to nowa firma z branży e-mobilności, która podobnie jak TechniSat należy do Techniropa Holding. Dzięki innowacyjnym wallboxom i usługom ładowania, TechniVolt chce przyczynić się do większej elektromobilności i zrównoważonego rozwoju. Stacje ładowania TechniVolt, które są opracowywane i sprzedawane we współpracy z TechniSat, oferują wiele przydatnych funkcji zapewniających wygodę i najlepsze funkcje, takie jak dynamiczne zarządzanie obciążeniem czy zintegrowany moduł 4G. Wszystkie modele przeznaczone są do użytku prywatnego.

Wybrane stacje ładowania są również – dzięki zintegrowanemu licznikowi – idealne do rozbudowy infrastruktury ładowania w obszarach półpublicznych. Wszystkie wallboxy TechniVolt kwalifikują się do finansowania KfW. Od wiosny 2022 r. firma e-mobilności będzie również oferować kompleksową usługę ładowania na ponad 100 000 stacjach ładowania na całym świecie, gdzie klienci mogą łatwo ładować w publicznych punktach ładowania za pomocą aplikacji lub karty do ładowania.
 


Stacje ładowania TECHNIVOLT umożliwiają szybkie ładowanie w domu i inspirują specjalnymi funkcjami dla większej wygody. Dzięki certyfikowanemu licznikowi energii MID oba modele SMART idealnie nadają się do użytku w przestrzeniach półpublicznych.

Produkty firmy TechniVolt: Wallboxy TECHNIVOLT są już dostępne w sprzedaży w Polsce.
Zamówienia mailowo: [email protected]
 

Źródło: technivolt.eu 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Dostawcy


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

339 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...