reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielorybnik” w kanale Cinemax 2

dodano: 2022-01-15 14:37
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia/satkurier.pl

Cinemax 2 „Wielorybnik” W niedzielę, 16 stycznia br. o godz. 20:30 w kanale Cinemax 2 w ramach pasma „Ekrany świata” wyemitowany zostanie premierowo polsko-belgijsko-rosyjski film „Wielorybnik”. Producentami są Studio Produkcyjne Orka, Man’s Films Productions i Rok Films, a wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). W obsadzie znaleźli się Kristina Asmus, Maria Chuprinskaia, Laziza Uvajdullaeva, Gennadiy Iuneu, Vladimir Onokhov, Vladimir Lyubimtsev, Nikolay Tatato, Arieh Worthalter. Reżyserem i autorem scenariusza jest Philipp Yuryev, a za zdjęcia odpowiadali Mikhail Khursevich i Yakov Mironchev.

Cinemax 2 „Wielorybnik”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Wielorybnik Leshka (w tej roli Vladimir Onokhov) mieszka w odciętej od świata wiosce nad Cieśniną Beringa. Od niedawna w jego osadzie jest dostępny internet i chłopak poznaje w sieci piękną kobietę. Leshka chce spotkać dziewczynę w realnym świecie i wyrusza w szaloną podróż.

Leshka mieszka w odciętej od świata wiosce nad Cieśniną Beringa między Czukotką i Alaską, na styku Rosji i Stanów Zjednoczonych Ameryki. Tak jak większość mężczyzn z jego osady, nastolatek poluje na wieloryby i prowadzi monotonne życie w położonym na końcu świata regionie. W zamieszkałej głównie przez mężczyzn wsi od niedawna dostępny jest internet i Leshka siada każdego wieczora przed komputerem, żeby na erotycznej stronie oglądać tańczące dziewczyny. Dla większości jego znajomych jest to tylko rozrywka, ale Leshka traktuje to bardzo poważnie. Pewnego dnia postanawia odnaleźć dziewczynę (Kristina Asmus), którą poznał dzięki internetowej kamerce i w której się zakochał. Leshka wyrusza w niebezpieczną podróż przez wzburzone wody Morza Beringa, aby na Alasce, w prawdziwym świecie odnaleźć swoją nową miłość.

Film „Wielorybnik” zostanie pokazany w stacji Cinemax 2 w ramach pasma „Ekrany świata” (więcej tutaj i tutaj).

Dodajmy, że film „Wielorybnik” pojawił się w polskich kinach w 2021 roku.

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).

„Wielorybnik” - emisja w niedzielę, 16 stycznia 2022 roku o godz. 20:30 w kanale Cinemax 2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

125 zł Więcej...

Stojak alu ścienny AS Sat 25cm

Aluminiowy stojak ścienny 25cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

75 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

139 zł Więcej...