reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-21 - 2022-05-22

Sport w polskiej TV 18.01.2022

dodano: 2022-01-17 15:22 | aktualizacja: 2022-01-19 16:23
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w Polskiej TV piłka ręczna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu Mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych: Polska – Niemcy. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:00 Piłka nożna: Premier League: 
Brighton&Hove Albion – Chelsea FC
Komentarz: Marcin Rosłoń, Przemysław Rudzki
 
CANAL+ Sport 2

20:30 Piłka nożna: Premier League: 
Burnley FC – Watford FC
Komentarz: Adrian Olek, Grzegorz Kaczmarczyk
 
CANAL+ Now

20:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Real Betis – Deportivo Alaves
Komentarz: Adam Marchliński, Leszek Orłowski
 
Eleven Sports 2

21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Cadiz CF – RCD Espanyol
Komentarz: Sebastian Chabiniak, Michał Świerżyński
 
Eurosport 1

03:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Iga Świątek - Harriet Dart
Komentarz: Lech Sidor, Piotr Sierzputowski

04:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Magda Linette - Anastasija Sevastova - tylko w Eurosport Player!
Komentarz: Tomasz Wolfke, Radosław Szymanik

05:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Nikoloz Basilaszwili - Andy Murray

Komentarz: Michał Lewandowski

07:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Andreas Seppi - Kamil Majchrzak
Komentarz: Karol Stopa, Radosław Szymanik

09:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Storm Sanders - Aryna Sabalenka
Komentarz: Tomasz Wolfke

11:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Mikael Ymer - Stefanos Tsitsipas
Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Polska – Niemcy

Komentarz: Michał Świrkula, Michał Wszołek

01:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Eurosport 2

03:00 Tenis: Australian Open
1. runda 
Andriej Rublow - Gianluca Mager

Komentarz: Dawid Żbik

05:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Henri Laaksonen - Daniił Miedwiediew
Komentarz: Lech Sidor

07:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Simona Halep - Magdalena Fręch
Komentarz: Marek Furjan, Piotr Sierzputowski

09:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Lorenzo Musetti - Alex de Minaur
Komentarz: Marek Furjan

11:00 Tenis: Australian Open:
1. runda
Sloane Stephens - Emma Raducanu
Komentarz: Radosław Nijaki

01:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (wt/śr) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Metro

18:00 Piłka ręczna mężczyzn: Mistrzostwa Europy: 
Polska – N
iemcy

 
nSport+

18:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA: 
Lavrio Megabolt – Nutribullet Treviso
Komentarz: Gabriel Rogaczewski, Wojciech Michałowicz
 
Polsat Sport Premium 1

17:30 Piłka nożna: Coppa Italia: 
SS Lazio – Udinese Calcio


20:45 Piłka nożna: Scottish Premiership: 
Aberdeen FC – Rangers FC
 
Polsat Sport

18:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Developres Bella Dolina Rzeszów – SC Prometey Dnipro

20:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
A. Carraro Imoco Conegliano – Fatum Nyiregyhaza
 
Polsat Sport Extra

18:00 Siatkówka mężczyzn: Puchar CEV: 
PGE Skra Bełchatów – Neftochimik Burgas

20:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Beziers Volley – Dinamo-Ak Bars Kazań
 
Polsat Sport News

17:45 Koszykówka mężczyzn: Puchar Europy FIBA: 
Lietkabelis Poniewież – WKS Śląsk Wrocław

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia: 
Juventus FC – UC Sampdoria

 
Sportklub

13:00 Koszykówka mężczyzn: Liga CBA: 
Shenzhen Leopards – Zhejiang Lions

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Semt77 Yalovaspor – Frutti Extra Bursaspor

18:15 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Fenerbahçe Beko – Büyükçekmece Basketbol
 
Viaplay

17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Malawi – Senegal

Komentarz: Piotr Domagała

17:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Zimbabwe – Gwinea

Komentarz: Tomasz Górski

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Gabon – Maroko

Komentarz: Marcin Borzęcki, Radosław Przybysz

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Ghana – Komory

Komentarz: Mateusz Juza

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Boston Bruins – Carolina Hurricanes

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Ottawa Senators – Buffalo Sabres

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Philadelphia Flyers – New York Islanders

01:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Washington Capitals – Winnipeg Jets

02:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Nashville Predators – Vancouver Canucks

02:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars – Montreal Canadiens

03:00 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Calgary Flames – Florida Panthers

04:30 (wt/śr) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Los Angeles Kings – Tampa Bay Lightning


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

459 zł Więcej...