reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Usta usta” 5 - finał w telewizji TVN

dodano: 2022-01-18 00:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Grupa Discovery/satkurier.pl

TVN „Usta usta” W środę, 19 stycznia br. o godz. 21:36 w kanale TVN wyemitowane zostaną premierowo odcinki 5. i 6. sezonu 5. polskiego serialu „Usta usta”. Będzie to finał tej serii. Dotychczas produkcja ta była dostępna dla użytkowników serwisu VOD Player. Występują Sonia Bohosiewicz, Magdalena Popławska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Magdalena Walach, Marta Chodorowska, Oliwia Ogorzelska, Aniela Płudowska, Olga Rayska, Edyta Olszówka, Anna Smołowik, Karolina Kominek, Katarzyna Pakosińska, Paulina Szostak, Elena Leszczyńska, Anna Nehrebecka, Paweł Wilczak, Wojciech Mecwaldowski i Marcin Perchuć. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie ITVN (TVN International).

TVN „Usta usta”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Zofia spodziewa się dziecka

Co wydarzy się w piątym odcinku piątego sezonu serialu „Usta usta”? Adam (w tej roli Paweł Wilczak) jest załamany. Ma nastoletniego syna, który będzie miał dziecko. W dodatku Leon (Maciej Tomaszewski) przekonuje ojca, że jest gotowy na założenie rodziny, bo kochają się z Zofią (Aniela Płudowska) i wspólne pokonają wszelkie trudności. Tymczasem Zofia próbuje powiedzieć matce o ciąży, ale Agnieszka (Magdalena Popławska) jest tak pochłonięta problemami swojego wydawnictwa, że nie zauważa ani córki, ani Adama, który chce porozmawiać o problemie ich dzieci. W rezultacie Agnieszka dowiaduje się o ciąży Zofii w najgorszy możliwy sposób - podczas kłótni z Zuzanną (Olga Rayska), która ma dość bycia tą „mniej idealną” siostrą.

Wściekła Agnieszka idzie do Adama wykrzyczeć całą złość, którą ma w sobie - obwinia Leona o nieodpowiedzialność, a Adama, że wyjechał sobie za granicę, gdy należało wychowywać syna. Uważa, że Zofia powinna jak najszybciej dokonać aborcji. Jednak Adam ostro konfrontuje się z przyjaciółką: decyzja o ciąży powinna być wspólna, Leona i Zofii.

Ostatni o ciąży Zofii dowiaduje się Krzysztof (Marcin Perchuć), od Aleks (Magdalena Walach). Zarządza naradę w korporacyjnym stylu. Chce omówić argumenty „za” i „przeciw”. Emocje jednak biorą górę nad racjonalnymi rozważaniami. Ostatecznie Zofia z Leonem podejmują decyzję, które zaskakuje wszystkich.

Kryzysowa sytuacja z córką zbliża do siebie Agnieszkę z Krzysztofem. Za to Piotr (Wojciech Mecwaldowski) z Izą (Sonia Bohosiewicz) mają ciche dni. Marta (Marta Chodorowska), siostra Izy, wyjeżdża do Szwecji do nowopoznanego w sieci mężczyzny. Pod jej nieobecność ktoś musi się zająć ich matką. Marta nie od razu przyznaje się rodzinie, że kupiła bilet tylko w jedną stronę i być może już nigdy ze Szwecji nie wróci.

Finał piątego sezonu

Co wydarzy się w szóstym odcinku piątego sezonu serialu „Usta usta”? Piotr ma krępującą sprawę do Adama, pokazuje mu telefon: Adam przygląda się i jest zdruzgotany. Ktoś umieścił w internecie filmik z nagranym seksem Magdaleny (Anna Czartoryska-Niemczycka) z Dominikiem (Paweł Małaszyński). Wygląda na to, że wszyscy go widzieli: Piotr, jego syn, wszyscy w szkole, także Leon.

Iza z Agnieszką solidarnie obiecują Magdalenie, że nie obejrzą wideo. Dają jej wsparcie, którego ich przyjaciółka bardzo potrzebuje. W pracy Adama wspiera Joanna (Karolina Kominek), którą Dominik porzucił kiedyś dla Magdaleny. Adam czuje się niepewnie i niemęsko w porównaniu z erotycznymi akrobacjami, które jego dziewczyna wyczyniała w łóżku z innym. Nie wytrzymuje napięcia, idzie do Dominika „porozmawiać”, ale męska rozmowa zamienia się w bójkę.

Krzysztof odkrywa, że zatrudnił się u gangstera i damskiego boksera. Jest wstrząśnięty, gdy Marian (Dariusz Biskupski) bezpardonowo bije swojego księgowego. Uświadamia sobie, że Agata (Edyta Olszówka) też nosiła ślady pobicia i to musiał być Marian. Krzysztof chce ją ratować, ale kobieta decyduje jednak, że nie odejdzie od męża.

Agnieszka, ze wsparciem Krzysztofa, walczy o swoją firmę. Przeprowadza z Jackiem (Dariusz Toczek) bardzo ostre negocjacje. Używa do tego pejcza. Krzysztof jest pod wrażeniem swojej byłej żony, ostatecznie postanawia zainwestować w jej wydawnictwo. Ale ma jedną prośbę: chciałby móc znowu zamieszkać w ich domu.

Iza z Piotrem mają coraz więcej problemów z babcią, której objawy demencji przestają być śmieszne. Stan matki Izy się pogarsza, a jej pomyłki stają się niebezpieczne dla otoczenia. Iza wstydzi się tych myśli, ale sądzi, że będzie musiała oddać matkę do domu opieki (więcej tutaj).
 
Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Paweł Wilczak i Magdalena Popławska w serialu „Usta usta”, foto: TVN Discovery
Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Wojciech Mecwaldowski, Paweł Wilczak i Magdalena Popławska w serialu „Usta usta”, foto: TVN Discovery


„Usta usta” - sezon 5., emisja w środy o godz. 21:40 w TVN. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie kanału ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI biały płaski 2.1 8K UHD 3,0m

Płaski, biały kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1...

79 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...