reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-05-29 - 2022-05-30

Sport w polskiej TV 19.01.2022

dodano: 2022-01-18 11:45 | aktualizacja: 2022-01-19 00:07
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

Sport w polskiej TV Piłka nożna Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu DFB Pokal: Hertha BSC – 1. FC Union Berlin. Transmisje live z Australian Open tylko w Eurosporcie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Premium

21:00 Piłka nożna: Premier League:
Brentford FC – Manchester United
Komentarz: Piotr Glamowski, Michał Gutka
 
CANAL+ Sport

19:00 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Celta Vigo – CA Osasuna
Komentarz: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński

21:30 Piłka nożna: LaLiga Santander:
Valencia CF – Sevilla FC
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
 
CANAL+ Sport 2

20:30 Piłka nożna: Premier League:
Leicester City – Tottenham Hotspur
Komentarz: Andrzej Twarowski, Rafał Nahorny

 
Eurosport 1
01:00 Tenis: Australian Open:
2. runda
Martina Trevisan - Paula Badosa 

Komentarz: Witold Domański 

2:30 Tenis: Australian Open:
2. runda
Ashleigh Barty - Lucia Bronzetti 
Komentarz: Dawid Żbik 

04:00 Tenis: Australian Open:
2. runda
Yannick Hanfmann - Rafael Nadal
Komentarz: Dawid Olejniczak 

06:30 Tenis: Australian Open:
2. runda
Stefan Kozlov - Matteo Berrettini 
Komentarz: Marek Furjan 

07:00 Tenis: Australian Open:
Hubert Hurkacz - Adrian Mannarino, tylko w Eurosport Player (poważnie?!)
Komentarz: Witold Domański, Lech Sidor

09:00 Tenis: Australian Open:
2. runda
Madison Brengle - Naomi Osaka
Komentarz: Marek Furjan 

11:00 Tenis: Australian Open:
2. runda
Alexander Zverev - John Millman
Komentarz: Karol Stopa, Piotr Sierzputowski 

20:45 Piłka nożna: DFB Pokal:
Hertha BSC – 1. FC Union Berlin

Komentarz: Sławomir Chałaśkiewicz

01:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
Eurosport 2

01:00 Tenis: Australian Open:
2. runda
Harmony Tan - Elina Switolina 
Komentarz: Michał Lewandowski 

2:30 Tenis: Australian Open:
2. runda
Soonwoo Kwon - Denis Shapovalov

Komentarz: Michał Lewandowski 

04:30 Tenis: Australian Open:
2. runda
Barbora Krejcikova - Xiyu Wang 
Komentarz: Radosław Nijaki 

06:00 Tenis: Australian Open:
2. runda
Carlos Alcaraz - Dusan Lajović 
Komentarz: Tomasz Wolfke 

07:30 Tenis: Australian Open:
2. runda
Mackenzie McDonald - Asłan Karacjew 
Komentarz: Tomasz Wolfke 

9:00 Tenis: Australian Open:
2. runda
Qinwen Zheng - Maria Sakkari  
Komentarz: Radosław Nijaki 

10:30 Tenis: Australian Open:
2. runda
Gael Monfils - Alexander Bublik 
Komentarz: Tomasz Wolfke, Radosław Szymanik

01:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda

03:00 (śr/cz) Tenis: Australian Open:
2. runda
 
nSport+

20:30 Koszykówka mężczyzn: Liga Mistrzów FIBA:
Hapoel U-NET Holon – Besiktas Icrypex


 
Polsat Sport

17:30 Piłka nożna: Coppa Italia:
US Sassuolo Calcio – Cagliari Calcio

20:30 Siatkówka mężczyzn: TAURON Puchar Polski: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Indykpol AZS Olsztyn


 


Polsat Sport Extra


17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Dinamo Moskwa – THY Stambuł

19:30 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
ASPTT Mulhouse – Vero Volley Monza
 
Polsat Sport News

17:00 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń CEV: 
Fenerbahce Opet Stambuł – VC Maritza Płowdiw

21:00 Piłka nożna: Coppa Italia:
Inter Mediolan – Empoli FC
 
Sportklub

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Anadolu 

19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Río Breogán – Bitci Baskonia

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
BAXI Manresa – Monbus Obradoiro
 
TVP Sport

13:00 Piłka nożna: Mecz towarzyski: 
Legia Warszawa – FK Krasnodar
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski, Marcin Żewłakow

17:15 Piłka ręczna kobiet: PGNiG Superliga Kobiet: 
MKS Zagłębie Lubin – KPR Gminy Kobierzyce
Komentarz: Grzegorz Chodkowski, Joanna Obrusiewicz

21:00 Piłka nożna: Copa del Rey: 
Real Sociedad – Atletico Madryt
Komentarz: Michał Zawacki
 
Viaplay

18:00 Koszykówka kobiet: Euroliga:
Galatasaray – Spar Girona

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Gwinea Bissau – Nigeria

Komentarz: Mariusz Hawryszczuk

20:00 Piłka nożna: Puchar Narodów Afryki:
Egipt – Sudan

Komentarz: Dawid Król

01:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New Jersey Devils – Arizona Coyotes

01:30 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Rangers – Toronto Maple Leafs

04:00 (śr/cz) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Anaheim Ducks – Colorado Avalanche


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 Spacetronik U8 Mini H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki Spacetronik dla Naziemnej Telewizji...

129 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...