reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Studiomed TV w ofercie IPTV Orange

dodano: 2022-01-18 17:11 | aktualizacja: 2022-01-18 17:31
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Studiomed TV Od stycznia br. w Pakiecie Optymalnym oferty IPTV Orange dostępny jest nowy kanał. Studiomed TV to polska telewizja o zdrowiu i medycynie skierowana do szerokiej widowni. Jej misją jest zwiększanie wiedzy i świadomości społeczeństwa w zakresie leczenia, profilaktyki zdrowotnej oraz o zdrowym stylu życia.

Studiomed TV
Studiomed TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ofercie Studiomed TV dostępne są cykle programów edukacyjnych i poradniczych oraz pojedyncze dokumenty. Proponowane formaty to reportaże, wywiady oraz magazyny informacyjne. Nad jakością i aktualnością informacji czuwa rada programowa składająca się z ekspertów: m.in. lekarzy i profesorów.

Na kanale można się dowiedzieć m.in.: Jak zmienić swój styl życia na zdrowszy? Jakie jedzenie poprawia pamięć i pracę mózgu, a jakie potrawy sprzyjają depresji? Czy są potrawy, które powinniśmy szczególnie wybierać, jeśli chorujemy na określone choroby? Jaki rodzaj ruchu pasuje nam najbardziej: dynamiczny fitness czy joga, która pomaga wzmocnić ciało i ducha?

Kanał Studiomed TV dostępny jest na pozycji 354. w IPTV Orange, w Pakiecie Optymalnym. Studiomed TV jest niedostępny w ofercie satelitarnej Orange TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...